کریس هریسون که از بحث و جدال لیسانس کنار می رود ، توضیح داده شد

[ad_1]

عزب حق رای دادن مترادف با نام کریس هریسون است ، که میزبان هر دو است لیسانس و لیسانس از زمان اکران آنها به ترتیب در سال 2002 و 2003 ، به علاوه spinoff ، لیسانس در بهشت. اما هریسون اخیراً اعلام کرد که از برنامه “عقب نشینی” می کند. آنچه اتفاق می افتد در اینجا است:

اول ، برخی از زمینه ها.

اگر مشتاق نیستید عزب تماشاگر ، شما ممکن است از حق رای دادن فعلی اطلاع نداشته باشید ، مت جیمز ، اولین لیسانس سیاه در تاریخ نمایش است. ABC این خبر را در تابستان 2020 اعلام کرد ، در حالی که اعتراضات زندگی سیاه و سفید در سراسر کشور مهم است و این نمایش به دلیل عدم تنوع آن مورد انتقاد قرار گرفت. به دلیل موقعیت منحصر به فرد جیمز ، مردم به ویژه با تعصبات احتمالی نژادی در میان شرکت کنندگان سازگار شدند.

که ما را به راشل کرککنل رهنمون می کند …

راشل ک. ، یکی از زنانی که برای قلب جیمز رقیب بودند ، هنگامی که در دانشگاه بود با مهمانی خود در یک مهمانی “Old South” شرکت می کرد. هواداران به سرعت متوجه شدند که این حداقل یک اشتباه در قضاوت در مورد کرککانل است. شرکت در رویدادی مانند آن بی احساس و از نظر بسیاری توهین آمیز است.

پاسخ هریسون به ماجرا.

با افزایش واکنش ، هریسون ادامه یافت اضافی برای حضور در داستان ، در واقع (در واقع) با راشل لیندسی ظاهر شد ، كه به عنوان اولین لیسانسه سیاه در سال 2017 موانع نمایش را شکست. “این دختران لباس پوشیدند و به یک مهمانی رفتند و اوقات خوشی را گذراندند ، آنها 18 ساله بودند. حالا ، آیا این اشکالی ندارد؟ هریسون گفت: “من نمی دانم ، راشل ، تو به من بگو ،” همه ما در حال بررسی بودیم [that lens] در سال 2018؟ “

هریسون اضافه کرد ، “این قاضی ، هیئت منصفه ، جلاد که در آن مردم فقط زندگی این دختر را پاره می کنند و به والدین او ، سابقه رای پدر و مادرش شیرجه می روند … تا وقتی که من واقعاً این زن فرصت حرف زدن را می شنوم ، من کی هستم که از این حرف ها بگویم؟ من پنج سال پیش تصویری از او را در یک مهمانی جنجالی دیدم و بس. ”

در بیانیه ای که به صفحات اینستاگرام خود ارسال شده است ، بسیاری از شرکت کنندگان فعلی در این مسابقه حضور دارند لیسانس حمایت خود را از راشل لیندسی ابراز داشتند ، كه احساس كردند هریسون در آنجا صحبت كرده است اضافی بخش ، و در مجموع نژادپرستی و هر گونه دفاع از آن را محکوم کرد. لیندسی در پاسخ گفت:[meant] همه چیز “برای او.

کرککنل و هریسون هر دو عذرخواهی کردند.

بلافاصله بعد از آن ، هر دو بازیکن اصلی این داستان عذرخواهی های آنلاین را ارسال کردند. کرککنل مسئولیت اشتباه خود را به عهده گرفت و قول داد که از طریق اقدامات آینده ، نه فقط با گفتن متاسفم ، اکنون آمرزش ببخشد. وی همچنین بیانیه را در حمایت از لیندسی دوباره مطرح کرد.

هریسون در بیانیه خود نوشت ، “آنچه … من انجام داده ام باعث آسیب رساندن به غلط صحبت كردن به روشی است كه نژادپرستی را تداوم بخشد ، و از این بابت بسیار متاسفم. من همچنین از دوستم راشل لیندسی عذرخواهی می کنم که در مورد موضوعی که از نزدیک درک کرده است ، بهتر به او گوش نکردم. “

برای چه مدت مشخص نیست ، اما ما مطمئناً می دانیم که هریسون میزبان برنامه ویژه امسال “پس از گل سرخ” نخواهد بود.

راشل لیندزی مرخصی کریس هریسون را اقدامی درست خواند.

وی گفت: “همانطور که گفت ، برای استفاده از کلمات خود باید زمان ببرد تا تحصیل کند و در سطحی عمیق و مثمر ثمر باشد.” اضافی ، مطابق مردم. “و من فکر می کنم که او باید بفهمد چه کاری انجام شده است ، چه اشتباهی بوده است ، و آنچه در آن مصاحبه گفته است ، و او به زمان نیاز دارد. او برای انجام این کار دور شده است.”

او ادامه داد ، “من فکر می کنم [the interview] لحظه ای بود که مردم می توانستند آنچه را که گفته شد تشخیص دهند و از آن یاد بگیرند و رشد کنند ، همان چیزی که اکنون شاهد هستیم در مورد کریس اتفاق می افتد. ”

این پست با تکامل وضعیت به روز می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>