کفش های کتانی که کیت میدلتون در لباس تکرار می پوشد به طور عمده در آمازون تخفیف می خورند

[ad_1]

به روز رسانی ، 27/5/21: کفش های کیت میتلتون آماده تابستان با تخفیف بیشتر – این بار در آمازون. بسته به اندازه خود می توانید یک جفت کفش مورد علاقه دوشس را تا 40٪ تخفیف بگیرید. بدو ، راه نرو

کفش کتانی کلاسیک Superga 2750 Cotu Classic

کفش کتانی کلاسیک Superga 2750 Cotu Classic

پست اصلی: گرچه ما عادت کرده ایم که کیت میدلتون با لباس های مجلسی مجلل و تیاراهای درخشان به ما برکت دهد ، دوشس کمبریج می داند هیچ لباس راحتی بدون چند مورد ضروری اساسی کامل نیست: یک لباس راحتی ، یک جفت شلوار جین که شما را جلوه می دهد (و احساس می کنید) مثل یک میلیون دلار ، و یک جفت کفش ورزشی سفید کلاسیک.

در حالی که صف سلطنتی بیشتر از پمپ ها تشکیل شده است ، دوشس کمبریج در صورت تماس مناسبت بالاتر از یک مربی خوب نیست. و اتفاقاً کفش های کتانی انتخابی کیت میدلتون از جمله مقرون به صرفه ترین ها هستند ، به خصوص امروز. وی اخیراً آنها را در ماه مه 2021 در یک تور سلطنتی در اسکاتلند پوشید ، که می توانید در زیر مشاهده کنید.

کیت میدلتون در 27 مه 2021 کفش ورزشی انتخابی خود را در ادینبورگ اسکاتلند پوشید.

PHIL NOBLE

کیت برای مسابقات افتتاحیه مسابقات کاپیتان کاپ ، کفش های ورزشی Superga را به تن کرده است.

آنتونی جونز / گتی ایماژ

در سال 2016 ، کیت سوپرگاس را در حالی که برای یک تور سلطنتی در کانادا به سر می برد ، پوشید.

Karwai Tang / گتی ایماژ

پیش از پذیرایی از دوندگان ماراتن لندن ، کیت با کفش های کتانی Superga پوشیده است

کریس جکسون / گتی ایماژ

مادر سه فرزند در چند سال گذشته مکرر Superga 2750 COTU Classic Sneaker را پوشیده است – و در حال حاضر با قیمت کمتر از 50 دلار در آمازون به فروش می رسند. راستش را بخواهید ، حتی ممکن است بخواهید بیش از یک جفت را با این قیمت تهیه کنید زیرا می خواهید آنها را به اندازه میدلتون بپوشید.

جفت دقیق او را در زیر خریداری کنید و حتی کفش های کتانی سفید ساده تری را که برای مدت زمان محدود تخفیف خورده اند ، بررسی کنید.

کفش کتانی کلاسیک Superga 2750 Cotu Classic

کفش کتانی کلاسیک Superga 2750 Cotu Classic

کفش ورزشی سفید با جزئیات مشکی
کفش کتانی سفید

کفش کتانی سطح پایین Converse Chuck Taylor

کفش کتانی سفید

کفش های آدیداس اورجینال استن اسمیت

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>