کلاه شنا Soul Cap برای موهای سیاه طبیعی ممنوع از بازی های المپیک 2021

[ad_1]

به روزرسانی (6 ژوئیه 2021 ، ساعت 1 بعد از ظهر ET): طبق بیانیه مطبوعاتی سازمان ، فدراسیون بین المللی شنا (FINA) در حال رد صلاحیت Soul Cap برای استفاده در شنای مسابقات است. در این گزارش آمده است: “فینا متعهد است اطمینان حاصل كند كه همه ورزشكاران آبزیان به لباس شنا مناسب برای مسابقه دسترسی پیدا می كنند در صورتی كه این لباس شنا مزیت رقابتی نداشته باشد.” “FINA در حال بررسی اوضاع در مورد Soul Cap و محصولات مشابه با درک اهمیت فراگیری و نمایندگی است.”

همانطور که بیانیه فاش می کند ، FINA همچنین با تولید کننده این برند “در مورد استفاده از محصولات خود از طریق مراکز توسعه FINA” ، گروهی از امکانات آموزشی مستقر در ایالات متحده ، روسیه ، سنگال و تایلند ، صحبت خواهد کرد. این سازمان اظهار داشت: “FINA انتظار دارد كه نظر Soul Cap و محصولات مشابه را بخشی از اقدامات گسترده تر با هدف اطمینان از عدم وجود مانعی برای مشاركت در شنا ، كه هم ورزش و هم مهارت حیاتی زندگی است ، قرار دهد.”

جذابیت برای نظر بیشتر با Soul Cap تماس گرفته است.


Soul Cap ، یک سری از کلاه های شنای فراگیر متعلق به سیاه پوستان ، برای استفاده در شنای رقابتی توسط فدراسیون بین المللی شنا (FINA) مجوز دریافت نکرده است. بر اساس گزارشی از Metro ، مارک تجاری که گزینه های شنای راحت را برای کسانی که دارای موی آفریقایی ، قفل ، نوار و سایر موهای طبیعی پرحجم هستند فراهم می کند ، در طول بازی های المپیک 2021 در کنار مسابقات سطح پایین که توسط FINA برگزار می شود ، مجاز نخواهد بود. انگلستان.

مطابق با اعلامیه مطبوعاتی از Soul Caps ، مجوز تأیید به این دلیل که “به بهترین دانش آنها ، ورزشکارانی که در مسابقات بین المللی هرگز استفاده نمی کردند ، و همچنین نیازی به استفاده از کلاه های با چنین اندازه و پیکربندی ندارند” رد شد. نمایندگان مارک همچنین می گویند که این رد همچنین کلاهک شنا را به دلیل اشکال “مطابق با فرم طبیعی سر” نامناسب توصیف می کند.

کلاه روح

با مجوز از Soul Cap

در پاسخ به تکذیب FINA ، بنیانگذاران Soul Cap مایکل چپمن و توکس احمد پاسخی را منتشر کردند که می توان آن را در اینستاگرام این برند یافت. به صورت زیر خوانده می شود.

“ما امیدواریم که کار خود را برای تنوع در شنا از طریق داشتن گواهینامه های مجاز برای مسابقات ادامه دهیم ، بنابراین شناگران در هر سطح لازم نیست بین ورزشی که دوست دارند و موهای خود را انتخاب کنند. ما احساس می کنیم که همیشه جای پیشرفت دارد ، اما فقط وجود دارد مارک های کوچک و عامیانه بسیار زیادی می توانند انجام دهند – ما برای پذیرش تغییرات مثبت به بالاترین سطح نیاز داریم. برای شناگران جوان احساس احساس و دیدن خود در یک ورزش در سنین جوانی بسیار مهم است. اخراج اخیر FINA می تواند بسیاری از ورزشکاران جوان را از ادامه فعالیت منصرف کند. وقتی از طریق شنای رقابتی محلی ، شهری و ملی پیشرفت می کنند ، ورزش کنند.

“این فقط مربوط به المپیک نیست. این همچنین در مورد لیگ های پایین شنای مسابقات است – برای شناگران در سنی که احساس در آنها در پیشرفت و اهداف آنها بسیار مهم است. ما این رد را به عنوان یک عقب نشینی نمی بینیم ، اما بلکه فرصتی برای گشودن یک گفتگوی مهم و ایجاد تغییر بزرگتر است. پاسخ و پشتیبانی در مورد این مسئله فوق العاده بوده است. امیدواریم داستان ما عدم تنوع در آبزیان را برجسته کند و باعث تغییر طولانی مدت در قوانین ورزشی شود. “

جذابیت برای اظهار نظر با شنای FINA و USA شنا کرد. هیچ یک از آنها قبل از زمان انتشار پاسخ ندادند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Soul Cap و مأموریت آن ، به soulcap.com مراجعه کنید.

اکنون ، برنامه روزانه زیبایی اسکیت باز فیگور المپیک را ببینید:

این داستان در اصل در ظاهر شد جذابیت.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>