کلی رولند هنگام تولد با بیانسه و میشل ویلیامز دوباره پیوست

[ad_1]

این تولد غنیمت بود. این تولد جهنده ، جهنده بود. و کودکی که رسید؟ فرزند سرنوشت بود. از آنجا که کلی روولند ، خواننده Destiny’s Child ، از طریق زوم ، بیانسه و میشل ویلیامز را با خود داشت ، زیرا پسرش نوح را در ژانویه تحویل داد.

رولند گفت: “آنها توانستند نوح را به دنیا بیایند. این زیبا بود.” مردم. وی اظهار داشت که سایر شرکت کنندگان در زوم شامل مادر بیانسه ، تینا نولز و مادر شوهر رولند بودند. کلی رولند و تیم ویدرسپون از سال 2014 ازدواج کرده اند و همچنین پسر دیگری به نام تیتان جواهر مشترک هستند.

چرا هرگز به این فکر نکرده ایم؟ اگر فقط them آنها را روی زوم قرار دهید ، می توانید هر تعداد نفر که می خواهید در اتاق زایمان داشته باشید. به علاوه ، از این طریق ، اگر آنها شروع به آزار دادن شما می کنند ، دیگر حتی لازم نیست از آنها بخواهید که بیرون بروند. شما فقط جلسه را تمام می کنید. درخشان

رولند ، ویلیامز ، بیانسه و از اواخر دوران حضور خود در یک گروه دخترانه همچنان محکم مانده اند ، از جمله پیوستن دوباره برای اجرای برنامه در Super Bowl در سال 2013 و مانند خاله فرزندان یکدیگر. رولند آنها را هر دو “عالی ، عالی ، عالی ، عالی” خاله خواند و فاش کرد که “آنها ملاقات کردند [Noah] [in person] بلافاصله. مستقیما.”

در آن زمان ، او گفت سرگرمی امشب، “دختران به تازگی به معنای واقعی کلمه در خانه در خانه بودند و هنگامی که کودک را ملاقات کردند ، این امر مانند قسمت دیگری از قلب من بود … اینکه بتوانم با میشل و بی فضای مشترکی داشته باشم واقعاً یک هدیه است.”

وی ادامه داد: “این واقعا یک هدیه است زیرا ما مدت طولانی است که با یکدیگر آشنا هستیم و این صنعت واقعاً رابطه دوستی برقرار نمی کند.” این ماهیت آن است و ما بعد از این همه سال هنوز همدیگر را داریم … و من ” من از آنها بسیار سپاسگزارم و آنها برجسته ترین زندگی من هستند. نه از نظر حرفه ای ، بلکه دوستی و خواهر خواهی ما. “

BRB ، قرار دادن یک قطعه آهنگ Destiny’s Child در لیست پخش تولد من. (من باردار نیستم ، اما آماده بودن هرگز لطمه ای نمی زند ، درست است؟)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>