کلی ریپا بیش از 20 سال است که آمریکا را سرگرم می کند. سخت تر از آن است که به نظر می رسد.

[ad_1]

او مرزهای دیگری نیز دارد. او هشدار Google را روی خود ندارد یا رمزهای عبور توییتر یا فیس بوک خود را نمی داند ، هرچند اینستاگرام خود را اداره می کند. او نگران این است که همه اشتراک بیش از حد با مغز ما چه کرده است. “من مدام می گویم که اینستاگرام ، در طی همه گیر شدن بیماری ، همه را از هر آنچه فکر می کنیم 300٪ بیشتر کرده است. اگر شما فکر می کنید این فرد عالی است ، فکر می کنید که این شخص در حال حاضر 300٪ بزرگتر است “، او می گوید. “و اگر من ، یا هر شخصی را دوست ندارید ، اکنون باور دارید که من 300٪ بدتر هستم.” او از تماشا امتناع می ورزد نمایش صبح، حتی اگر همه می گویند مجموعه تلویزیونی Apple + درباره او است. “من مثل بودم ، نمی دانم این به چه معناست ، و این مرا عصبی می کند. نه ، من آن را تماشا نمی کنم ، “او می گوید. “من تصمیمی اتخاذ کردم ، و در تصمیم خود برای عدم تماشای آن باقی ماندم.” و در حالی که آیکون های کمدی شخصی وی شامل واندا سایکس ، لوسیل بال و تریسی الیس راس است ، وی با هدف داشتن شخصیت هوایی خود را معقول تر از گلوله نگه می دارد. او می گوید: “من یاد گرفتم كه شوخ طبعی خود را تعدیل كنم.” “از آنجا که هر چیزی که من به شوخی یا به عنوان یک شوخی گفتم پس گرفته می شود ، بدون خنده تماشاگران ، بدون شوخ طبعی آشکار ، برای هر تعداد از داستان های مخرب است.”

شاید تنها زمانی که او این قاعده را نادیده گرفته است این است که او یک نسخه مشروبات الکلی ، کک-شیطان از خودش بازی کند شهر گسترده. اگر هنوز آن را تماشا نکرده اید ، کاملاً باید این کار را انجام دهید. “من شوخی نمی کنم ، 99٪ افرادی که به من مراجعه می کنند می گویند:” شهر گسترده” آنها در مورد برنامه گفتگو یا سالهای صابون صحبت نمی کنند [All My Children]، یا اتاق نشیمن خودم. آنها در مورد شهر گسترده. همین ، “او می گوید. “هر وقت از من خواسته شده خودم را بازی کنم ، بیرون از خودم ، حتی وقتی این کار را کردم شنبه شب زنده این همیشه درمورد ایجاد جنون ، یا ساختن نسخه ای وحشتناک از خودم ، یا نسخه مخلوط شده از مواد مخدر از خودم ، یا نسخه شنیع ، هیولا ، دزدکی از خودم بود. باید بگویم که بسیار سرگرم کننده و آزاد کننده است که یک نسخه شیطانی یا پیچ خورده یا زوال عقل از خود بازی کنی. آن را از سیستم شما خارج می کند. “

من می پرسم چرا او فکر می کند مردم از تماشای کلی ریپا در حال خراب شدن لذت می برند. او می گوید دلیلش این است که حقیقت “تحمل مردم بیش از حد” است. اینکه کلی واقعی یک چرت و پرت است. “زمانی که همه نمایش های واقعیت شروع می شد ، نمی توانم به شما بگویم که چند شرکت برای انجام یک نمایش واقعیت به ما مراجعه کردند. من و مارک می گفتیم ، “نه ، نه. من واقعاً فکر نمی کنم شما می فهمید اینجا چیزی برای شلیک نیست. “” او می گوید. به او می گویم که در این شک دارم ، اما او تکان نمی خورد. وی تأکید می کند: “هیچ اتفاق هیجان انگیزی رخ نمی دهد.” “این واقعاً مانند نسخه خشک کردن رنگ تلویزیون است.” من اعتقادی به او ندارم ، اما این مهم نیست. او مرا درست در جایی که می خواهد دارد دارد: خواهان کلی ریپا بیشتر.

جاستین هارمن مدیر سابق ویژگی های Glamour و نویسنده و پادکستر مستقر در لس آنجلس است. پادکست مستند جدید او ، OC Swingers ، در تاریخ 29 مارس کاهش می یابد.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>