کلی فلاناگان به لیسانس پیتر وبر گفت که “پس از جدایی جهنم را از زندگی من بیرون کن”

[ad_1]

رابطه خاموش و روشن بین سابق عزب به نظر می رسد که ستاره پیتر وبر و کلی فلانگان رقیب برای همیشه تمام شده اند.

پس از اعلامیه رسمی جدایی در دسامبر سال 2020 و دیدار مجدد Super Bowl در فوریه 2021 ، فلاناگان در مورد جدایی نهایی خود و اینکه چرا بلافاصله پس از اتصال مجدد اوضاع با “شرایط بسیار بد” به پایان رسید ، صحبت می کند.

وی در مراسم گفت: “این واقعا بد پایان یافت.” جوجه ها در دفتر پادکست در تاریخ 21 مه ، در هر مردم. “من در اصل از او خسته شدم. من در نهایت نیویورک را ترک کردم و به یکی از خانه های دوست دخترم رفتم و با او رفت و آمد کردم. او به من پیام داد ، من هیچ جوابی ندادم و سپس اخباری را یافتم که از آنها راضی نبودم ما هنوز هم در Find My Friends همدیگر را داشتیم ، داشتیم آن را می بستیم ، پایان یافت اما لزوماً انجام نشد. ”

در حالی که فلاناگان می گوید سرانجام به وبر گفت “زندگی را از بین ببر” و “شماره مرا از دست بده” ، خلبان ستاره واقعیت “روز دیگر” تماس گرفت.

فلاناگان گفت: “من فقط پاسخگو نیستم.” “چیزهای زیادی می شنوید. این دنیا بسیار کوچک است. من حتی توسط دختران در نشویل متوقف می شوم و آنها مانند” دوست من هفته گذشته با پیتر ارتباط برقرار کرده است! “

Francisco Roman / گتی ایماژ

در طول فصل بدنام خود را از لیسانس، فلانگان حتی هفته گذشته را هم پشت سر نگذاشت. وبر در پایان فصل از هانا آن اسلاس خواستگاری کرد ، سپس نامزدی را لغو کرد و برای یک دقیقه با نایب قهرمان مادیسون پروت دیدار کرد. تا اینکه در سوپر بول 2020 بود که وبر و فلاناگان دوباره به هم پیوستند و خواستگاری کردند. گرچه بارب مادر وبر به وضوح یکی از طرفداران Flanagan بود ، اما اوضاع دوام نیاورد.

وبر به او گفت است! اخبار در آوریل 2021. “اما قطعاً ، من همیشه برای او ریشه می زنم و می خواهم که او خوشبختی خود را پیدا کند.”

اگرچه این ممکن است درست باشد ، کلی فلاناگان در طول مصاحبه پادکست چیزهای زیادی در مورد او برای گفتن داشت. وی گفت: “او کارت های پوکمون را دوست دارد و بازی های ویدیویی را دوست دارد و بیرون رفتن و مهمانی کردن را دوست دارد.” “مدتی بود که سعی می کردم خودم را متقاعد کنم که این همان چیزی است که من دوست دارم و مثل این هستم ،” خوب ، کلی ، بیایید با خود صادق باشیم. آیا این به شما اضافه می شود؟ ” “

او همچنین لحظه ای را توصیف کرد که وبر برخلاف خواسته های او بود و جدایی اولیه آنها را در شب سال نو اعلام کرد (فلانگان تا 3 ژانویه پست نگذاشت). “من از او خواستم این کار را در سال نو انجام ندهد و من مثل این بودم که” آیا فقط می توانید چند روز به من فرصت دهید تا به مردم بگویم؟ ” ” او گفت. Flanagan همچنین ادعا کرد که ABC به آنها توصیه کرده تا روز قبل از اکران فیلم Matt James ‘صبر کنند عزب فصل برای اعلام.

فلاناگان گفت كه مدیران تصور می كنند مردم “از چیزهای دیگر هیجان زده هستند” ، كه این امر باعث جدا شدن حوادث از جدایی می شود ، اما “[Peter] مجبور شد این کار را در سال 2020 انجام دهد. “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>