کلی فلانگان به دلیل متهم کردن وی به “محاسبه” به پیتر وبر بازگشت

[ad_1]

درام پیتر وبر-کلی فلانگان با تمام قدرت ادامه دارد!

Flanagan پس از جدایی رسمی آنها در دسامبر 2020 و دیدار مجدد Super Bowl در فوریه 2021 ، چت را در 21 مه باز کرد. در هنگام حضور در جوجه ها در دفتر پادکست ، ستاره واقعیت به جهانیان گفت که این رابطه با “شرایط بسیار بد” پایان یافت و با گفتن اوج اوج گرفت لیسانس ستاره را بزنم تا “جهنم را از زندگی ام بیرون کنم” و “تعدادم را از دست بدهم”.

وبر این را دوست نداشت و پادکست خودش را در مورد وضعیت آنها در تاریخ 26 مه ضبط کرد. “من با شما خیلی بی رحمانه صادقانه رفتار می کنم … و فقط از قلب صحبت کنم. من فکر کردم این خیلی حساب شده است ،” گفت در لیسانس ها در شهر، مطابق صبح بخیر آمریکا. “من بعد از شنیدن اینکه چطور پیش آمد فکر کردم که خیلی سعی دارد یک تیتر را تحت فشار قرار دهد. بسیار حساب شده ، بسیار بی ریا.”

وی بعدا اضافه کرد ، “این به معنای واقعی کلمه نیم سال است ، و به همین دلیل آن را به این نقطه محاسبه شده که در ابتدا در مورد آن صحبت کردم و می خواهم سوار بر آن شوم تا آنجا که ممکن است او بتوانم سوار شوم یا خبرساز باشم ، یا مردم را به صحبت وا می دارد. ” برای درخشش بیشتر درام ، این قسمت با عنوان “طرف پیتر داستان” عنوان شد.

خوب ، اگر وبر فکر می کرد این پایان کار است ، سخت در اشتباه بود. در تاریخ 28 مه ، همسر سابق او به حساب YouTube خود رفت تا “در بعضی فیلم ها هشت و نیم دقیقه” برخی چیزها را تأیید کند. وی شروع کرد ، “معمولاً می خواهم آن را بلغزانم ، اما وقتی چیزهایی خارج از تصور اشتباه وجود دارد ، من همیشه می خواهم همانطور که فکر می کنم دیگران باید برای خودم بچرخند ،” شهری. “و این به نوعی اشاره به آنچه در مورد من گفته می شود: اینکه من محاسبه می شوم ، می خواهم تیتر بزنم ، بی نظیرم و مواردی از این قبیل.”

کلی فلاناگان بدون ذکر نام وبر – یا حتی واقعاً وارد جزئیات آنچه بین آنها اتفاق افتاده است – به این اتهام که به سادگی به دنبال جلب توجه است پاسخ داد. به گفته فلاناگان ، اوضاع پس از روز ولنتاین نوبه خود شد – به قول وبر تقریباً “نیمی از سال گذشته” و همه اینها به احساس “بی احترامی” تبدیل شد.

وی پیش از تکرار جدول زمانی و آنچه در مورد گفت ، توضیح داد: “کسی در مورد اینکه چرا من این کار را کردم بدون هیچ واقعیتی در عقب است ، نظر خود را می گوید. که به نظر من کمی دیوانه است.” جوجه ها در دفتر. “خرس پوک شد ، بسیاری از چیزها حتی در جریان بود ، بی احترامی به من ، رفت و آمد با دوستان خانواده ام ، در همه جا ارسال کردن. من مثل این بودم ، نمی فهمم. فکر می کنند که آنها فقط سعی می کنند کمی به شما احترام بگذارند و به جای اینکه با دوستان من تماس بگیرند ، راه خود را ادامه می دهند. “

وی ادامه داد: “وقتی اتفاقی بی احترامی می افتد ، شما باید قدر خود را بدانید و باید آنجا بنشینید و بگویید:” برای شما موفق باشید ، من برای شما بهترین ها را در آینده آرزو می کنم اما من لزوما شما را در من نمی خواهم زندگی ، “اضافه کرد ،” من فکر می کنم اگر او مرا به تلاش برای انتشار اخبار متهم نمی کرد ، احترام بیشتری برای او قائل می شدم. “

می توانید فیلم کامل را در زیر مشاهده کنید:


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>