کلی ماری تران در مورد زیبایی ، شجاعت و قدرت نمایندگی آسیا

[ad_1]

کلی ماری ترنس: استفاده نکردن از آرایش در حین COVID. من تا زمانی که کار نکنم آرایش نمی کنم. من مرطوب کننده می زنم من لورل را خیلی دوست دارم که یک مارک گیاهی کوچک است و من از آن استفاده می کردم. من همچنین مارک 100٪ Pure را دوست دارم. من سعی می کنم تا آنجا که ممکن است از چیزهای طبیعی استفاده کنم زیرا حساسیت شدیدی دارم.

به نظر شما چه قانون زیبایی BS است؟

من فکر می کنم این در دنیای فعلی ما در حال تغییر است ، که من واقعاً از آن سپاسگزارم ، اما زمانی وجود داشت که درک بسیار محدودی از زیبایی چیست. زیبایی معادل بدن بسیار لاغر و بسیار سفید است ، و این چیزی است که من فکر می کنم BS است. کار زیادی برای انجام

بهترین توصیه زیبایی که مادر شما تاکنون به شما داده است چیست؟

مادر من بسیار ضد آفتاب است و هرگز صورت شما را در معرض آفتاب قرار نمی دهد ، چیزی که تا به امروز نسبت به آن بسیار مذهبی هستم. من از کرم ضد آفتاب Beautycounter استفاده کردم و واقعا خوب است.

Beautycounter Countersun روزانه از ضد آفتاب خالص صورت محافظت می کند

Beautycounter Countersun Defense، Face SPF25

جای خالی را پر کنید: من موهایم را دوست دارم

وقتی هوا خشک می شود. من این کار را در COVID انجام داده ام جایی که اصلاً موهایم را حالت نمی دهم و بسیار سالم است. بنابراین وقتی موهایم سالم است و کارهای خودش را انجام می دهد بیشتر از همه دوست دارم.

کدام شهر یا کشوری بیشترین الهام از زیبایی را به شما می دهد؟

من واقعاً دوست داشتم در کره باشم. مد خیابانی فقط وحشی است. بسیاری از اشکال و پارچه های جالب وجود دارد. و وقتی در آنجا هستید باید از آن ماسک های صورت تهیه کنید! مادرم هر وقت به ویتنام می رود چنین کاری می کند.

تا آخر عمر می توانید فقط از سه محصول زیبایی استفاده کنید. آنها چه هستند؟

کاملا ضد آفتاب. حداقل 25 یا 30 SPF. پس من واقعاً روغن نارگیل را به عنوان مرطوب کننده خیلی دوست دارم. Costco آن را به صورت عمده دارد. این فقط پوست من را جوان می کند. و خمیر دندان کلگیت. اگر فقط سه مورد داشته باشم ، می خواهم مطمئن شوم که می توانم دندان هایم را مسواک بزنم!

روغن نارگیل ارگانیک Kirkland Signature ، شیشه نارنج

روغن نارگیل ارگانیک Kirkland Signature

خمیر دندان پیشرفته نوری Colgate ، جعبه قرمز

خمیر دندان سفید و سفید Colgate Optic

شما الان روی ناخن هایتان چه رنگی دوست دارید؟

من واقعاً بی طرف هستم. من در حال حاضر از یکی استفاده می کنم که به نوعی رنگ پرزدار است.

روش مورد علاقه شما برای گرفتن لحظه ای برای خودتان چیست؟

من ژورنالیسم را دوست دارم. این واقعاً به وضعیت روحی من کمک می کند. اختصاص 15 تا 20 دقیقه از روز خود به ژورنال ، به من کمک می کند تا از هر اتفاقی که در جهان رخ می دهد اطمینان حاصل کنم و احساس بهتری داشته باشم.

آیا ترجیح می دهید صورت یا ماساژ بگیرید؟

من هر دو را دوست دارم ، اما احتمالاً ماساژ را انتخاب می کنم. من خیلی پیاده روی کرده ام و بیشتر کار کرده ام ، فقط برای سلامت روان در طول COVID ، بنابراین دوست دارم همین حالا ماساژ بگیرم.

پیچ ، ازدواج و کشتن: ریمل مژه و ابرو ، رژ لب و هایلایتر.

من قصد دارم هایلایتر را بکشم زیرا حتی نمی دانم چیست. ریمل حلزونی و با رژ لب ازدواج کن مورد علاقه من L’Oréal معصوم در گاوچران است. من آن سایه را دوست دارم.

رژ لب مایع خطاپذیر L'Oreal در گاوچران

رژ لب مایع لعنتی L’Oréal

و سرانجام ، در حال حاضر چه کسانی بیشتر از دیگران الهام بخش شما هستند؟

جانت موک ، آماندا نگوین ، تونی کولت ، فرانسیس مک دورماند و ویولا دیویس. اینها زنانی هستند که واقعاً به خود اعتماد دارند و ممکن است در جهانی بزرگ شده باشند که به آنها گفت ممکن است در یک نوع زیبایی بسیار باریک قرار نگیرند. اما آنها [are beautiful]. همه آنها زنانی باورنکردنی ، شجاع ، شجاع هستند و من می خواهم بیشتر شبیه این باشم.

جسیکا رادلوف است زرق و برق سردبیر ساحل غربی. می توانید او را در اینستاگرام دنبال کنید @ jessicaradloff14.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>