کمپین Uoma Beauty ‘Coming 2 America’ یک جشن خیره کننده از زیبایی آفریقا است

[ad_1]

چوتر می گوید: “ما با این مجموعه و کمپین ، زیبایی آفریقا را جشن می گیریم و آن را در معتبرترین شکل به نمایش می گذاریم.” “ما زیبایی پوست سیاه را جشن می گیریم و در عین حال به تاریخ پادشاهان و ملکه های آفریقا در طول زمان نور می افکنیم.”

این همکاری به همان زیبایی که باشد ، یک همکاری تاریخی نیز هست. با آمدن 2 آمریکا، Uoma Beauty دومین مارک متعلق به سیاه پوستان است که برای همکاری انحصاری در یک فیلم مهم هالیوود مورد استفاده قرار گرفته است.

Trevor Mate

Chuter در شکستن موانع چیز جدیدی نیست تا دیگران بتوانند در میز خود صندلی داشته باشند. در حالی که جنبش Black Lives Matter تابستان گذشته در پی خشونت پلیس و اعتراضات سراسری به جنبش تاریخی رسید ، او چالش Pull Up یا Shut Up را راه اندازی کرد ، که از مارک هایی که حمایت خود را از BLM ابراز داشتند خواست تا چند کارمند سیاه پوست در رهبری را به اشتراک بگذارند نقش ها

و همین ماه گذشته او کمپین دیگری را با هدف متمرکز کردن و بلند کردن صدای سیاهها در فضای زیبایی راه اندازی کرد. کمپین Make It Black مشارکت با 10 مارک تجاری زیبایی است که نه تنها محبوب ترین محصولات خود را در بسته بندی های کاملا سیاه دوباره تصور می کند ، بلکه با قرار دادن 100٪ سود ناخالص در مشاغل متعلق به سیاه و سفید و صاحبان پشت سر آنها سرمایه گذاری می کند. برای تغییر تأثیر صندوق بالا بکشید.

Trevor Mate
Trevor Mate

در حالی که دنیا برای دیدن شخصیت های مورد علاقه ما در Zamunda در این سالها هماهنگ می شود ، Uoma زیبایی مجلل را به سطح بالاتری می برد.

آمدن 2 آمریکا این مجموعه در حال حاضر در سایت uomabeauty.com موجود است و در تاریخ 5 مارس در Ulta Beauty و Nordstrom در دسترس خواهد بود.

تصویر محصول

Queen to Be Mini Color Palette

تصویر محصول

رژ لب هایپنوتیزم هیپنوتیزم ایمپکت

تصویر محصول

پالت هایلایتر زاموندان Glow Up

تصویر محصول

میشلا اوره دستیار زیبایی در است زرق و برق او را در اینستاگرام دنبال کنید michellaor.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>