کنترل تولد آنلاین: 6 وب سایت و برنامه ای که می توانید استفاده کنید

[ad_1]

فناوری جدید دستیابی به روش جلوگیری از بارداری را از همیشه آسان تر می کند: وب سایت ها و برنامه ها می توانند پیشگیری از بارداری را به درب منزل شما تحویل دهند ، این بدان معناست که می توانید برای دریافت نسخه پزشک متخصص زنان و زایمان را دور بزنید. پس از تکمیل یک پرسشنامه سریع – یا ، در بعضی موارد ، صحبت با یک پزشک – متن شما پر شده و اغلب به درب منزل شما ارسال می شود. دلیل دیگر برای جلوگیری از بارداری بصورت آنلاین: بسیاری از ارائه دهندگان کنترل بارداری بصورت آنلاین بیمه درمانی را قبول می کنند.

اما کدام یک از خدمات پیشگیری از بارداری برای شما مناسب است؟ در اینجا ، ما شش روش محبوب برای جلوگیری از بارداری را به صورت آنلاین تجزیه می کنیم ، بنابراین شما می توانید در مورد محل سفارش قرص ، پچ ، ژل ضد بارداری و موارد دیگر آگاهانه تصمیم بگیرید.

پس از پاسخ دادن به یک پرسشنامه کوتاه آنلاین ، ارائه دهندگان پزشکی مجاز Nurx نسخه ای برای قرص ، پچ ، حلقه یا گلوله برای شما می نویسند. (اگر یک دقیقه از کلاس جنسی گذشته باشد: بله ، یک شلیک وجود دارد که می توانید در خانه به خود بدهید.) متن شما در یک بسته سه ماهه مستقیم درب منزل شما ارسال می شود – در بسته بندی های محرمانه ، بنابراین کسی که چشم به نامه شما عاقل تر خواهد بود با بیمه ، کنترل بارداری از طریق Nurx رایگان است. بدون آن ، شما فقط 15 دلار برای دارو پرداخت خواهید کرد و هیچ هزینه ای برای حمل و نقل ندارید.

Nurx همچنین خدمات دیگری را برای کمک به شما در کنترل سلامت جنسی ارائه می دهد: به عنوان مثال ، آزمایشات STI در خانه را برای شما ارسال می کند – از نظر HIV ، کلامیدیا ، سوزاک ، هپاتیت C ، سفلیس و موارد دیگر – و تیم پزشکی آن در دسترس است درباره نتایج آزمون خود بحث کنید. اگر آزمایش STI مثبت باشد ، Nurx برای شما نسخه دارویی مناسب می نویسد یا شما را با مراقبت های حضوری ارتباط می دهد.

Lemonaid داروهای مختلفی را از طریق داروهایی برای درمان افسردگی ، آکنه و اضطراب – و بله ، برای جلوگیری از بارداری – در آستان شما به ارمغان می آورد. زنان 18 سال به بالا می توانند از این خدمات استفاده کنند: پس از پر کردن یک پرسشنامه آنلاین ، با یک ارائه دهنده خدمات مشورت خواهید کرد ، وی یک نسخه برای قرص ، پچ یا حلقه برای شما می نویسد. هزینه مشاوره از جیب 25 دلار است.

اما پس از آن ، شما این گزینه را دارید که نسخه سه ماهه خود را به داروخانه محلی خود بفرستید ، جایی که می توانید برای تأمین هزینه ها از بیمه درمانی خود استفاده کنید. شما همچنین می توانید نسخه پزشکی خود را به خانه خود ارسال کنید. زایمان رایگان است ، اما شما باید هزینه دارو را بپردازید.

Prjkt Ruby به شما کمک می کند تا کنترل بارداری را به صورت آنلاین انجام دهید و یک دلیل خوب را پشتیبانی می کند نحوه عملکرد آن به این صورت است: شما یک پرسشنامه کوتاه پر می کنید و یکی از گزینه های پیشگیری از بارداری خوراکی را انتخاب می کنید. پزشک نسخه شما را تأیید می کند – یا اگر س questionsالی دارند ، یک تماس ویدیویی ترتیب می دهند. بابت نسخه پزشکی خود ماهیانه 20 دلار پرداخت خواهید کرد و هزینه حمل و نقل رایگان است – اگرچه می توانید با پرداخت هزینه ای سرعت آن را تسریع کنید.

Prjkt Ruby همچنین پیشگیری از بارداری اضطراری را ارائه می دهد که همیشه به صورت رایگان حمل می شود – مهم نیست که چقدر سریع به آن نیاز داشته باشید.

و به ازای هر نسخه ضد بارداری که پر می کنید ، Prjkt Ruby کمک 25 درصدی به سازمانهایی که از دسترسی زنان به پیشگیری از بارداری در ایالات متحده و سراسر جهان پشتیبانی می کنند ، کمک خواهد کرد.

در حالی که نام آن ممکن است حاکی از آن باشد که فقط یک نوع کنترل بارداری را ارائه می دهد ، کلوپ Pill انواع مختلف پیشگیری از بارداری – از جمله انگشتر ، کاندوم های زنانه و پیشگیری از بارداری اضطراری را از 120 مارک تجاری ارائه می دهد. بعد از اینکه یک پرسشنامه آنلاین پر کردید ، یک عضو تیم پزشکی نسخه ای برای شما می نویسد که نیاز شما را برآورده می کند و به درب منزل شما ارسال می شود – ماهانه یا هر سه ماه ، هر کدام برای شما مناسب است. شما با پیام متنی در جریان روند کار قرار می گیرید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>