کندال جنر رابطه خود با دوین بوکر را تأیید کرد و نامزد کرد

[ad_1]

جدا از چند داستان شیرین اینستاگرام ، کندال جنر و دوین بوکر رابطه بیش از یک ساله خود را کاملاً خصوصی حفظ کرده اند … تاکنون. این مدل و ستاره واقعیت برای اولین بار در مورد دوست پسر بازیکن NBA خود صحبت کرد همگام با کارداشیان تجدید دیدار ویژه ، هم به زندگی عاشقانه اش می پردازد و هم اینکه چرا تمایل دارد زندگی دوستانه اش را در پایین نگه دارد.

جنر در پاسخ به این سوال که رابطه او با بوکر چیست ، “او دوست پسر من است ، بعدا اضافه کرد ،” برای خواهران بزرگتر من اصلاً آزاری نیست ، اما من فکر می کنم که من و کایلی به طور خاص این فرصت را داشتیم که خواهران بزرگتر خود را از طریق ازدواج ببینیم و روابط و جدایی ها و آنها را کاملاً عمومی انجام دهید. ”

با این حال ، جنر می گوید که “خصوصی کردن چیزها همیشه برای او بهتر بوده” “بود [my] او گفت: “من فکر می کنم این زندگی من را بسیار راحت تر می کند و روابط ما بسیار بهتر می شود ، صادقانه بگویم … من فقط احساس می کنم این یک مسئله خصوصی است و قضاوت در مورد شخص دیگری نیست یا بدانید. “

راستش ، این منطقی است. در حالی که اکثریت قریب به اتفاق ما هرگز نخواهیم فهمید که قرار گذاشتن با یک فرد مشهور یا حضور در یک نمایش واقعیت چگونه است ، رسانه های اجتماعی روابط عمومی را برای هرکسی که می خواهد روابط خود را پخش کند ، عمومی کرده است. برای نشان دادن کمی خویشتنداری (البته اگر این همان چیزی باشد که شما می خواهید) باید چیزی گفته شود.

جنر همچنین به تمایل خود و خانواده اش برای قرار ملاقات با بازیکنان NBA پرداخت و گفت: “نه ، من در واقع فقط بازیکنان بسکتبال را ملاقات نمی کنم ، اگر کسی تحقیق خود را انجام داده باشد. (هرگز فراموش نکنید که وقتی او و هری استایلز به طور مختصر قرار ملاقات گذاشتند! چه دوره ای از فرهنگ پاپ بوده است. من می خواهم آن را برگردانم!) “من شرمنده نیستم که نوعی دارم و همچنین یک طرفدار اصیل بسکتبال هستم.” خوش به حال شما ، کندال جنر ، طرفدار اصیل بسکتبال.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>