کوتاهی مو Box Box مانند لیفت صورت برای موهای شما است

[ad_1]

آیا چیزی بیشتر از موهای لنگ و بی روح روحیه دارد؟ در اواخر قفل کردن ، من به دلیل کم مویی شبیه پسر عموی IT بودم. بله ، شامپوهای تقویت کننده حجم و کمی شانه زدن می تواند به طور موقت مشکل را برطرف کند ، اما هیچ چیز مانند یک مدل موی تقویت کننده حجم مو به موهای شما نمی افزاید.

همان جایی است که جعبه باب وجود دارد – آخرین تکرار مدل موی باب برای ایجاد سر و صدا در آرایشگاه ها. منظورم این است که بعد از اینکه تکه های خرد شده ، حباب های ریز ، حرکات پشمالو و دانه های کاغذ بریده در اوایل سال جاری کار کردند ، تعجب آور نیست که سبک ها با آغوش باز (و قیچی) از استقبال جدید از باب استقبال می کنند.

بنابراین جعبه جعبه چیست و چگونه به موهای شما یک لیفت پس از قفل شدن بسیار مورد نیاز را می دهد؟

آنی ردمن ، آرایشگر در سالن لری کینگ لندن ، اظهار داشت: “جعبه جعبه ، لیفت صورت جدید برای موهای شماست.”

وی ادامه می دهد: “همه به دنبال خردکاری هستند که به شما احساس شیک تری می دهد و بیایید صادقانه بگوییم ، هیچ کس نمی خواهد آن قفل های قفل را نگه دارد.”

ردمن توضیح می دهد اگر با موهای ظریف و صاف دست و پنجه نرم می کنید ، یک باب بافت مانند جعبه جعبه گزینه ای عالی برای ایجاد پر و فرم است. وی می افزاید: “همچنین وقتی با موج خنثی شده مدل شود ، می تواند واقعاً سکسی به نظر برسد.”

بهترین چیز در مورد جعبه باب قابلیت انعطاف پذیری آن است. متناسب با هر فرم صورت است و می تواند به روش خاصی برش داده شود تا چهره خاص شما را تکمیل کند. او می گوید: “اگر صورت بلندتری دارید می توانید از طریق قسمت جلویی با برخی از چتری های رشد یافته شکل اضافه کنید ، در حالی که اگر فرم صورت شما کمی گردتر است ، من توصیه می کنم طول بیشتری را از قسمت جلوی مو بردارید.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>