کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر تازه ترین عکسهای PDA خود را هنوز ارسال کرده اند

[ad_1]

رابطه کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر به سرعت در حال گرم شدن است. این زوج همچنان به نمایش PDA در اینستاگرام ادامه می دهند – این بار ، این سفر از سفر خود به استراحتگاه Amangiri در یوتا است. کارداشیان به تازگی عکس خود را در آغوش بارکر در حالی که بیکینی رشته ای به تن کرده به اشتراک گذاشته است.

او عکس بوسیدن آنها را زیر عنوان “دقیقاً مثل بهشت” نوشت و درامر Blink-182 اظهار داشت: “همه چیز”. کپشن به ظاهر اشاره ای به آهنگ محبوب The Cure است.

یکی از پیروان نوشت: “من تمایل زیادی به بیکینی جدید و خال کوبی جدید احساس می کنم”. دیگری اظهار داشت: “اگر” بهترین زندگی من بدون توجه به دیگران که فکر می کنند “یک زن و شوهر بود.”

این نوازنده و ستاره واقعیت همچنین عکس هایی را در اینستاگرام Stories مربوط به خود منتشر کرده اند که از آنها بازی Banana Grams است. بدیهی است که این کلمات با سفر عاشقانه در مضمون باقی مانده و نژاد آور هم بودند. بارکر انواع مختلف کلمات ، از جمله “ارگاسم” را به اشتراک گذاشت. در همین حال ، کارداشیان به کلماتی مانند “وگان” ، “دختر” و “خام” پایبند بود.

اینستاگرام / تراویس بارکر
اینستاگرام

کورتنی کارداشیان و تراویس بارکر در 17 فوریه اینستاگرام رابطه خود را رسمی کردند و از آن زمان آنها در مورد به اشتراک گذاشتن لحظات شیرین رابطه خجالتی نبودند. به تازگی ، بارکر 18 آوریل عشق خود را به کارداشیان برای تولدش اعلام کرده است. “من یک چرخ و فلک از عکس ها و فیلم ها ، از جمله برخی از موارد عجیب و غریب را توضیح می دهم” I FUCKING LOVE You! OU You’re a Nessful to this World. HAPPY BIRTHDAYkourtneykardashian “. یکی ، به طور طبیعی

یک منبع گفت: “کورتنی و تراویس سالها رابطه افلاطونی داشته اند و آنها مدتها دوست و خانواده دوست بوده اند ، اما اخیراً چیزی برانگیخته و رابطه آنها عاشقانه شده است.” سرگرمی امشب در ژانویه. “همه چیز بین آنها بسیار آسان است زیرا آنها خیلی خوب یکدیگر را می شناسند و فقط کلیک می کنند و یکدیگر را پیدا می کنند. بچه های او و بچه هایش نیز خیلی خوب با هم کنار می آیند که یک امتیاز مهم برای هر دو است.”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>