کورتنی کاکس آهنگ تم دوستان را با پیانو پخش کرد و عالی به نظر می رسد


راس گلر ممکن است خواهر و برادر موسیقی باشد دوستان* – * گاوداران را به خاطر می آورید؟ و “صدا؟” – اما این مونیکا است ، معروف به کورتنی کاکس ، که در واقع می تواند در زندگی واقعی بازی کند. مانند بسیاری از ما ، کاکس روزهای خود را در طی همه گیر شدن با سرگرمی های جدید ، مانند یادگیری آهنگ های محبوب روی پیانو و ارسال پست ، پر کرده است. کلیپ هایی برای اینستاگرام. و جدیدترین مورد علاقه او: “من آنجا خواهم بود” توسط The Rembrandts ، که احتمالاً می دانید چون دوستان آهنگ تم.

کاکس در 18 فوریه ، از قسمت نمادین “کف زدن” ، یک حلقه از خودش را پخش می کند. ظاهراً ، او در یک قسمت واقعی از نمایش بازی می کرد ، زیرا کلیپ با صدایی به پایان می رسد که می گوید: “من به شما می گویم ، سالها بعد” – که کاکس به عنوان چندلر معرفی می کند. برخی از طرفداران فوق العاده احتمالاً قبلاً فهمیده اند که این قسمت از کدام قسمت است و برای آن شخص از کجا انتظار می رود.

کاکس روی پیانو را نوازنده جوئل تیلور با گیتار همراهی می کند.

دوستان IRL کاکس و دوستان طرفداران این کلیپ را بیش از 1.5 میلیون بار پسندیدند و یک بار دیگر ثابت کردند که این نمایش چقدر باعث خوشحالی مردم شده است. “این شگفت انگیز است …” اظهار نظر کرد دو دختر شکست خورده ستاره بت بهرس. “دادگاه بسیار عالی!” نوشت SVU ماریسکا هارگیتای.

کاکس همچنین آهنگ هایی مانند “Ooh Child” ، “مجوز رانندگی” و “Silver Springs” از Fleetwood Mac را پوشش داده است که دختر نوجوانش ، کوکو ، آنها را خوانده است (برای او فوق العاده به نظر می رسد).

دوستان تنها پروژه نمادین کاکس نیست که در حال مرور مجدد آن است: جیغ 5 اتفاق می افتد! کاکس نقش خود را به عنوان خبرنگار و نویسنده واقعی جنایت ، گیل ودرز ، در امتیاز دهی وحشت دوباره تکرار کرد. در هالووین ، او در سومین قسمت از سریال ، موی چتری متواضع و کوتاه شخصیت خود را سرگرم کرد.

در اینستاگرام ، کاکس از پیروان خواست که در مورد آهنگ بعدی که باید روی پیانو یاد بگیرد ، اظهار نظر کنند. آیا اگر ما “گربه بدبو” را بخواهیم خیلی راحت است؟ شاید یک دوئت کورتنی کاکس-لیزا کودرو؟ طولی نمی کشید ؛ این آهنگ ، مانند ، سه آکورد دارد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>