کوکو گاف در آستانه یک مسابقه گراند اسلم واقعاً تاریخی است

[ad_1]

روند تاول زدگی کوکو گاوف هفده ساله و بیست و چهارم دانه در میدان آزاد فرانسه امروز زودتر ادامه یافت زیرا او 25 بر صفر را در آنز ژابور با نتیجه 6-3 ، 6-1 شکست داد (گاف در این مسابقات حتی یک ست هم از دست نداده است) ، ظاهراً بدون زحمت سرعت بازی را از ابتدا تعیین می کرد و در لحظات مناسب به تور می آمد. به طور خلاصه ، او در خشت رولان گاروس تنیس بدون نور بازی کرده است – و این در حالی است که پیروزی بر روی خاک را در مسابقات تنظیم پارما درست قبل از فرانسوی ها بدست آورده است.

گاف بعد از مسابقه گفت: “احساس می کنم این ثابت ترین تنیس بوده که در این سطح بازی کرده ام.” “امیدوارم که بتوانم ادامه دهم.”

مانع بعدی سر راه او؟ باربورا کرجچیکووا از جمهوری چک دانه دانه ، که اخیراً مشغول کار خود بود ، کار ساده اسلون استیونس و قبل از او ، الینا سویتولینا ، پنجم دانه را انجام داد – و ، مانند گاف ، کریجسیکووا به فرانسه آمد و آهنگ خود را برنده شد مسابقات برتر ، در استراسبورگ.

کوکو گاف در مرحله چهارم دور رقابتهای انفرادی در مسابقات تنیس آزاد فرانسه 2021 در عمل.عکس: تیم کلیتون / کوربیس / گتی ایماژ

چه اتفاقی از دیدار روز چهارشنبه آنها می رود؟ به دنبال Krejcikova باشید تا با پرتاب تغییرات در سرعت و چرخش ، اعتماد به نفس و ریتم گاف را مختل کند. اما صادقانه بگویم ، در این مرحله و در این سطح ، مسابقه می تواند به هر دو صورت انجام شود – و تنها چهار زن از بین 30 زن برتر که هنوز در مسابقات باقی مانده اند ، پیروز اینجا صاف ترین مسیر رسیدن به یک جام را خواهد داشت می تواند درخواست کند بنابراین ، در حالی که هر دو بازیکن تاکنون آماده به نظر می رسند ، انتظار داشته باشید که اعصاب و تجربه به یک عامل تبدیل شود – چیزی که احتمالاً باید به نفع Gauff باشد ، که بیشتر و بیشتر به کانون توجه عادت کرده است.

دو سال پیش کوکو گاف سرش را برگرداند ، هنگامی که به عنوان یک مقدماتی 15 ساله ، به دور چهارم ویمبلدون رفت و در ونوس ویلیامز را شکست داد. اکنون او از سال… ونوس جوانترین آمریکایی در محله های Slam است ، که در سال 1997 در مسابقات Open US نیز به 17 سالگی رسیده بود 17 ساله بود.

وقتی خبرنگاری پس از بازی مقابل ژابور از او در مورد آن سوال پرسید ، گاف روی آمار ایستاد. وی گفت: “من فقط یک بار 17 ساله خواهم شد ، بنابراین ممکن است شما در مورد آن صحبت کنید در حالی که من 17 ساله هستم.”

این مقاله در اصل در Vogue

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>