کوین فدرلاین از درخواست بریتنی اسپیرز برای پایان دادن به محافظه کاری خود حمایت می کند

[ad_1]

کوین فدرلاین از مبارزه بریتنی اسپیرز برای پایان دادن به محافظه کاری که ستاره پاپ توصیف کرده است “توهین آمیز” حمایت می کند.

در مصاحبه با سرگرمی امشبمارک وینسنت کاپلان ، وکیل طلاق فدرلاین ادعا می کند که خواننده رپ فقط می خواهد همسر سابقش “خوشبخت و سالم باشد”.

کاپلان به وی گفت: “آنچه برای او بهتر است ، از او پشتیبانی می کند تا بتواند این کار را انجام دهد.” و در مصاحبه ای که در تاریخ 26 ژوئن منتشر شده است. “مهم نیست که یک محافظه کاری تاثیری مضر و مخرب بر وضعیت روحی او داشته باشد. بنابراین او از او برای داشتن بهترین محیط برای زندگی حمایت می کند برای اینکه فرزندانش با مادرشان دیدار کنند. “

اسپیرز و فدرلاین از سال 2004 تا 2007 ازدواج کردند و دارای دو پسر نوجوان به نام های شان و جیدن هستند. در سال 2008 ، جیمی اسپیرز ، پدر اسپیرز و یک وکیل تحت مراقبت موقت – سپس دائمی (در اکتبر 2008) – در مورد دارایی ها ، املاک و امور تجاری وی مجازات شدند. اکنون ، با گذشت 13 سال کامل ، اسپیرز خواهان حل و فصل این دادگاه ها است.

اسپیرز در 23 ژوئن به دادگاه گفت: “من به جهانیان گفته ام که خوشحالم و مشکلی ندارم.” من آسیب دیده ام. من خوشحال نیستم ، نمی توانم بخوابم … فقط می خواهم زندگی ام برگردد. ”

به گفته کاپلان ، همسر سابق او با آن طرح درگیر است “او می خواهد که او یک فرد خوشبخت باشد زیرا این باعث می شود او یک مادر خوشبخت باشد و بدیهی است که فکر می کنم یکی از اقدامات [hear] از نظر او این است که او تحت فشار فوق العاده ای قرار دارد. کاپلان گفت: و افرادی که تحت فشار هستند بعضی اوقات همان تصمیماتی را نمی گیرند که اگر کاملاً به اختیار خودشان رها شوند ، تصمیم می گیرند. “اگر او بتواند از پس راهی برآید که خودش یا فرزندانش را به خطر نیندازد ، کوین از انحلال محافظه کاری بسیار راحت است. “

کاپلان اضافه کرد که حق اصلی کوین فدرلاین این است “اطمینان حاصل کنید که وقتی پسران با مادر دیدار می کنند – پسران مادرشان را دوست دارند – که همه چیز پایدار و ایمن است. و وقتی زمان آن فرا می رسد ، اگر زمان آن فرا برسد ، ما آن را بررسی خواهیم کرد آن زمان.”

“به خاطر داشته باشید که وقتی محافظه کاری بیش از بریتنی قرار گرفت ، بچه ها کودک نوپایی بودند. ما اکنون در مورد دو پسر جوان سالم و باهوش صحبت می کنیم که 14 و 15 ساله هستند و آنها تقریباً می توانند خودشان قضاوت کنند که آیا اوضاع از بین می رود یا نه؟ دوست داشتم یا چه چیزی تغییر کرده است. ” “و مهمتر از همه ، آنها می توانند به کوین و بریتنی ابراز کنند. بنابراین این یک لایه محافظتی اضافی است که در زمان اولین دوره محافظه کاری وجود نداشت.”

فدرلاین و اسپیرز در سال 2005.

گتی

کاپلان همچنین یادآوری کرد و که فدرلاین هنوز حکم بازدارنده ای علیه جیمی اسپیرز دارد که او را از نوه هایش دور می کند. وی گفت: “بنابراین رابطه با جیمی از زمان اجرای این دستور تا حدودی متوقف شده است.”

سرانجام ، کاپلان به این نشریه گفت که فدرلاین ، که بیشترین حضانت را بر فرزندان خود دارد ، آزاد است که اسپیرز وقت بیشتری را با پسران خود بدست آورد.

“کوین به طور مداوم از هواداران بریتنی بوده است ، او امیدوار است که بریتنی بتواند از زندگی خود به روشی سالم و ایمن لذت ببرد و او منتظر است بتواند از مزایای داشتن فرزند مشترک دو فرزند نوجوان بهره مند شود “كاپلان نتیجه گرفت. “من فکر می کنم کوین و بریتنی توانسته اند در تصمیم گیری درمورد پسران و همچنین رفاه حال پسران با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. کوین امیدوار است که اگر دوره محافظه کاری منحل شود ، این پویایی حتی بیشتر بهبود می یابد.”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>