کیتی پری در “American Idol” موهای پا را نشان داد

[ad_1]

مادران جدید باید اولویت بندی کنند – و کیتی پری ، که به تازگی از دختر دیزی داو به همراه نامزد خود اورلاندو بلوم استقبال کرده است ، تصمیم گرفته است که اصلاح اصلاح ساق پا فعلا بخشی از برنامه آراستگی او نیست. سلام ، به اندازه کافی منصفانه! زنان برای اصلاح یا اصلاح نکردن نیازی به توجیه ندارند ، اما اگر کسی به دنبال دلیلی برای پرش از آن است ، مراقبت از کودک تقریباً بهترین دلیل است.

در قسمت یکشنبه (4 آوریل) از اسطوره آمریکایی، که پری داور آن است ، خواننده “رویای نوجوان” به مسابقه دهنده کاساندرا کلمن گفت: “صدای شما یک تجربه معنوی است. این دیگر دنیوی ، فرشته ای است. به عنوان یک مادر تازه وارد وقت زیادی ندارم ، بنابراین تراشیدن پاهایم را ترک کردم. اما وقتی آواز می زدی ، موهای پاهایم یک و نیم رشد کرد. لرزهای تمام بدن! شگفتآور بود.”

ما تصور می کنیم منظور او موهای بدنش است که از صدای آواز کلمن – که یک و نیم سانتی متر طول دارد – مثل وقتی که دچار غاز می شوید ، بلند می شود و نه صدای کلمن در حقیقت موهای پای او را به طور خود به خود تولید می کند. اما حداقل … چشمگیر خواهد بود.

برای اثبات حرف خود ، پری سپس پاهای خود را روی میز داوران بلند کرد ، و قاضی همکار لوک برایان تأیید کرد ، “او به معنای واقعی کلمه موهای پا دارد.” خوب ، این حل می شود که! کیتی پری موهای پا دارد. همه برای پرونده های شما یادداشت می کنند.

اسطوره آمریکایی با اتخاذ فرمت محبوب میم ، این عکس را در حساب توییتر خود به اشتراک گذاشت. در یک سطر آمده است: “من: امروز می خواهم مثمر ثمر باشم” و سپس “همچنین من:” و عکسی از پاهای پری. راستش را بخواهید ، حال و هوایی است.

ما خوشحالیم که کیتی پری در حال انجام کارهای روزمره زیبایی خود برای برنامه های خود است و نه برعکس. هر روز می توانید پاهای خود را بتراشید ، اما نوزادان فقط یکبار نوزاد هستند. برای چیزهایی که برای شما مهم است وقت بگذارید و آنچه را که مهم نیست فراموش کنید!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>