کیت میدلتون به جیل بایدن در انگلیس بسیار خوش آمد گفت

[ad_1]

این زوج صبح روز جمعه ، 11 ژوئن برای بازدید از پیش دبستانی آکادمی کانر داونز در کورنوال دیدار کردند. دوران کودکی علاقه خاصی به میدلتون دارد. البته بایدن معلم سابق است. مردم گزارش می دهد که این دو زن در یک درس با دانش آموزان جوان و در یک میزگرد در مورد آموزش اولیه شرکت کردند.

دوک و دوشس کمبریج از طریق حساب رسمی توییتر خود نوشتند: “به انگلیس ، فلوتوس خوش آمدید”. “میزبانی از دکتر جیل بایدن و کارشناسان انگلیس و ایالات متحده برای بحث در مورد اهمیت کودکی در اوایل دوران کودکی در نتایج مادام العمر ، در روز اول اجلاس G7 بسیار عالی بود.”

هنگام صحبت با خبرنگاران ، میدلتون همچنین به طور خلاصه به اخبار متولد شده خواهرزاده اش ، لیلیبت دیانا ، هفته گذشته پرداخت و ورود را “بهترین” اعلام کرد: “من منتظر ملاقات او نیستم!”

نظرات وی سخنان پرنس چارلز را تکرار می کند ، وی که هفته گذشته در یک کارخانه مینی در مورد پایداری صحبت کرد و اشاره کرد که تولد نوه پنجم او “چنین خبر خوشی بود”

لباس روشن میدلتون توسط الکساندر مک کوئین است ، که تنها می توانیم فرض کنیم جیل بایدن چیزی از الکساندر مک پرزیدنت پوشیده است. آن را دریافت کنید؟ نه؟ گوش کن ، دارم تلاش می کنم

این دو زن همچنین با هم خرگوشهای حیوان خانگی مدرسه را تغذیه کردند. اسم حیوان دست اموز خوش شانس!

این فقط اولین رویداد از چند رویدادی است که خانواده های بایدن و ویندزور با هم در آن شرکت خواهند کرد. مردم گزارش می دهد که ملکه الیزابت ، پرنس چارلز ، دوشس کامیلا ، پرنس ویلیام و میدلتون همه در یک پذیرایی حضور خواهند یافت که در آن آنها از رئیس جمهور جو بایدن و دیگر رهبران جهان استقبال خواهند کرد. این اولین باری است که بایدن با پادشاه سلطنت طولانی مدت دیدار می کند ، که قبل از او با دوازده رئیس جمهور ملاقات کرده است. بنابراین ، روز بزرگی برای جو ، بعد از ظهر عادی برای لیز.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>