کیت میدلتون تقریباً کپی دقیق کت و شلوار کاملاً آبی دهه 90 پرنسس دیانا را پوشید

[ad_1]

کیت میدلتون فقط پرنسس دایانا را به احساسی ترین شکل کانالیزه کرد.

در 24 ماه مه ، دوک و دوشس کمبریج – که در هنگام اسکاتلند به آنها ارل و کنتس استراتارن گفته می شود – با بازدید از مرکز تورینگینگ پوینت اسکاتلند در کواتبریج تور خود را در این کشور ادامه دادند. میدلتون در یک مجموعه کاملاً خیره کننده به نظر می رسید ، یک جلیقه دو سینه Zara را با یک دامن چین دار کاملاً مطابق با مارک Hope ، مطابقت داد مردم.

با این حال ، دوشس فقط زیبا به نظر نمی رسید ، بلکه آشنا به نظر می رسید. در 9 سپتامبر 1992 ، پرنسس دایانا تقریباً همان لباس را پوشید. گذشته از یک شکل مدرن تر ، ظاهر تک رنگ شاهزاده خانم ولز همچنین دارای دکمه های طلایی و دامن چین دار بود که زیر زانو قرار می گیرد. تنها تفاوتی که ما می توانیم ببینیم این بود که میدلتون پاشنه های آبی را برای پمپ های برهنه عوض کرد و یک ماسک صورت مناسب COVID-19 اضافه کرد. نگاهی بیاندازید:

گتی ایماژ

در حالی که کیت میدلتون اغلب از مادرشوهرش به نظر می رسد منطبق یا الهام گرفته شده است – ما حتی کل گالری از آنها را داریم – این مرجع با توجه به سخنرانی اخیر همسرش در کلیسای اسکاتلند بسیار چشمگیر بود.

در 22 ماه مه ، شاهزاده ویلیام در طی سخنانی تکان دهنده در مورد ارتباط وی با این کشور در مورد مرگ مادرش صحبت کرد “اسکاتلند منبع برخی از شادترین خاطرات من است. اما غمگین ترین من ، “طبق گفته شاهزاده ویلیام سرگرمی امشب. “من در بالمورال بودم [Castle] وقتی به من گفتند مادر من فوت کرده است. هنوز شوکه شده ، همان صبح در کریتی کرک یک مکان مقدس پیدا کردم. و در روزهای تاریک غم و اندوه پس از آن ، من در خارج از کشور اسکاتلندی آرامش و آرامش یافتم. در نتیجه ، ارتباطی که من با اسکاتلند احساس می کنم برای همیشه عمیق خواهد بود. “

اما اسکاتلند همچنین مکانی است که شاهزاده ویلیام با همسرش در سنت اندروز ملاقات کرد ، جایی که هر دو در دانشگاه تحصیل کردند. “و اما در کنار این خاطره دردناک ، یک لذت بزرگ است. وی افزود: از آنجا که در اسكاتلند – 20 سال پیش امسال – برای اولین بار با كاترین آشنا شدم. “نیازی به گفتن نیست ، شهری كه در آنجا با همسر آینده خود ملاقات می كنید جایگاه بسیار ویژه ای در قلب شما دارد. جورج ، شارلوت و لوئیس قبلاً می دانند که اسکاتلند برای هر دوی ما چقدر عزیز است و آنها در اینجا نیز شروع به ساختن خاطرات خوش خود می کنند. شک نداریم که آنها در عشق و ارتباط ما با اسکاتلند از ارتفاعات تا کمربند مرکزی ، از جزایر تا مرزها بزرگ می شوند. ”


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>