کیت میدلتون و پرنس ویلیام معاشقه در این ویدیو جدید بسیار زیبا هستند

[ad_1]

شاهزاده هری و مگان مارکل ممکن است یک معامله فانتزی Netflix داشته باشند ، اما آنها تنها زوج سلطنتی نیستند که وارد بازی محتوا می شوند. پرنس ویلیام و کیت میدلتون اکنون در YouTube حضور دارند و اولین ویدیوی آنها شامل نوع لحظات صمیمی و احمقانه ای است که معمولاً از آنها نمی بینیم.

ارسال شده در چهارشنبه ، 5 مه ، “به کانال رسمی YouTube ما خوش آمدید!” اولین ویدیو از حساب کاربری تازه ایجاد شده برای دوک و دوشس کمبریج است. این فقط یک ویدئوی 25 ثانیه ای است ، اما نگاهی گذرا به سفرها و حوادث زوجین به بینندگان می دهد ، که احتمالاً مستند و در کانال جدید به اشتراک گذاشته می شود. “اتفاقاً ، مواظب باشید اکنون چه می گویید ، زیرا این افراد ، آنها در حال فیلمبرداری از همه چیز هستند” ، پرنس ویلیام با کمال جلوه ای به میدلتون گفت ، که لبخند می زند و می گوید ، “من می دانم!” قلب من.

بعداً در این ویدئو ، خروجی از فیلم روز سنت پاتریک این زوج وجود دارد. میدلتون با لباس سبز ، به شوهرش می گوید: “شما نیازی به غلت زدن ندارید ر

شرح ویدیوها بینندگان را به سمت لیست های پخش ویدیو از جمله “سلامت روان” ، “سال های اولیه” و “نامزدی ها” زوج هدایت می کند ، همه دارای فیلم هایی از حساب YouTube خانواده سلطنتی هستند. در گذشته ، فیلم ها از خانواده همه در آنجا بالا رفته و در صورت لزوم در صفحات اینستاگرام و توییتر کمبریج به اشتراک گذاشته شده است. این واقعیت که آنها اکنون صفحه YouTube جداگانه خود را دارند ، باعث می شود ما فکر کنیم که آنها شروع به اشتراک گذاری بیشتر و بیشتر اوقات می کنند. اما این فقط یک حدس است.

این زوج به تازگی سالگرد ازدواج 10 ساله خود را با یک ویدیوی زیبا جشن گرفتند – چه چیز دیگری؟ هیچ ضرب و شتمی وجود ندارد ، اما در کلیپ 40 ثانیه ای ، آنها با سه فرزند خود بازی می کنند ، پیاده روی می کنند و مارشمالو را تفت می دهند. این اساساً موثرترین تبلیغ J.Crew در جهان است و منظور ما از مثبت ترین مفهوم آن است. به نظر می رسد پرنس ویلیام و کیت میدلتون اشکال vlogger را گرفته اند.

ادامه دهید ، شما دو!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>