کیت میدلتون گردنبند مروارید ملکه الیزابت را به مراسم تشییع جنازه شاهزاده فیلیپ بست

[ad_1]

کیت میدلتون ضمن گرامیداشت یاد شاهزاده فیلیپ ، به ملکه الیزابت نیز ادای احترام کرد.

در 17 آوریل ، کیت میدلتون در مراسم خاکسپاری دوک ادینبورگ شرکت کرد که نه یک قطعه ، بلکه دو قطعه جواهرات از مجموعه ملکه پوشیده بود. او با لباس مشکی ، ماسک و مجذوب محجبه ای که مرواریدهای مادربزرگش لهجه داشت ، به قلعه ویندزور آمد.

کریس جکسون

قطعه برجسته یک چوکر مروارید و الماس چهار رشته ای است که توسط مادر شوهر مادر فقید میدلتون در دهه 80 نیز پوشیده شده است. گزارش هارپرز بازار گزارش می دهد که نمایشگر گرارارد توسط دولت ژاپن به اعلیحضرت ، ملکه الیزابت هدیه داده شده است.

این اولین بار نیست که دوشس کمبریج این گردنبند را در یک رویداد می بندد و به نظر می رسد دلیل او برای چرخاندن مجدد آن عاطفی باشد. میدلتون آخرین بار این قطعه را در سال 2017 برای جشن 70 سالگی ملکه الیزابت و پرنس فیلیپ پوشید.

کیت میدلتون در سال 2017 ، ملکه الیزابت در سال 1983گتی

کیت میدلتون همچنین گوشواره های قطره مروارید ملکه را به این مناسبت که از طرف حکیم بحرین به عنوان هدیه عروسی به اعلیحضرت اهدا شده بود ، به گوش خود بست.

در اوایل این هفته ، پرنس ویلیام با ابراز قدردانی از روابط نزدیک دوک ادینبورگ با میدلتون ، سخنان مهیجی درباره پدربزرگ خود بیان کرد. وی در بخشی از سخنان خود نوشت: “من احساس خوشبختی می كنم كه نه تنها مثال او را برای راهنمایی من ، بلكه حضور ماندگار او را به خوبی در زندگی بزرگسالان خودم – چه در اوقات خوب و چه در سخت ترین روزها” تجربه كرده ام. ” “من همیشه سپاسگزار خواهم بود که همسرم این همه سال را داشت تا پدربزرگم را بشناسد و به خاطر لطفی که به او داشت. من خاطرات خاصی را که فرزندانم همیشه از پدربزرگ بزرگشان می آیند و آنها را در کالسکه خود جمع می کنند و احساس عفونی ماجراجویی و همچنین شوخ طبعی شیطنت آمیز خود را می بینند ، هرگز مسلم نخواهم دانست! “


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>