کیت وینسلت موضع بسیار غیرمعمولی در مورد دیدار مجدد جنیفر لوپز و بن افلک دارد

[ad_1]

کیت وینسلت موضع کاملاً غیرمردمی (و به نظر من غیرمعمول) درباره کل دیدار مجدد جنیفر لوپز-بن افلک دارد: او علاقه ای ندارد. به نظر می رسد این قطب مخالف جایی است که بقیه در آن قرار دارند ، من درست می گویم؟ لطفاً مشاهده کنید: به روزرسانی های فراوانی که در این زمینه انجام داده ایم.

در مصاحبه اخیر با نیویورک بار، از وینسلت خواسته شد تا به یک سری اظهارات سریع و غیر مرتبط پاسخ دهد. وقتی به شما گفته شد “شما نمی توانید در مورد بن افلک و جنیفر لوپز مطالعه کنید” ، تایتانیک بازیگر صریحاً پاسخ داد ، “چه؟ نه در زندگی ام هرگز در مورد جنیفر چیزی نخوانده ام. ” وی ادامه داد ، “این س questionsالات چیست؟” مطابق Vanity Fair، به نظر می رسد ، زیرا او هیچ وقت برای شایعات مشهور ندارد.

عکس از کوین وینتر / گتی ایماژ

که ، به اندازه کافی منصفانه. هرکسی نیازی به خواندن اطلاعات در مورد همتایان صنعت خود ندارد. اما در صورتی که شما خواننده گرامی ، در مورد آخرین اخبار بنیفر کنجکاو باشید: در تاریخ 31 ماه مه ، افلک و لوپز در کنار یکدیگر مشغول غذا خوردن در بیرون و بسیار دنج بودند. شام پر از PDA آنها توسط گیرها جلب شد ، به نظر می رسد گزارش قبلی منبع را تایید کرده است هفتگی ما این دو “با هم دوستانه کامل هستند و بسیار خوشحال هستند.”

به نظر می رسد کمی سر و صدا پاسخ کلی کیت وینسلت به س .الات احمقانه است. بعداً در بار گپ ، نویسنده مورین داود تلنگر خود را در سال 1998 مطرح کرد کینکی خفن، با بیان اینکه “نه شنیع و نه کینکی” بود ، که وینسلت پاسخ داد ، “من حتی نمی دانم چگونه به این سالات پاسخ دهم.” کیت، داری می کنی عالی.

خوشبختانه ، وینسلت در مورد پروژه هایی که درگیر آن است ، آشکارتر بود. می دانید که یک جفت گوشواره گل رز را از مجموعه تایتانیک و سپس یکی (موضوعی! ایرونیک! کلاسیک!) را گم کرد و او مجبور شد برای حفظ “شکم” خود در مادی از Easttown صحنه جنسی مصاحبه کامل را اینجا مطالعه کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>