کیلا پرات از طریق روزمره روز شستشوی خود راه می رود

[ad_1]

پس از اندکی تأمل ، بازیگر زن اخیراً تصمیم گرفت تا نگاه خود را تغییر دهد و كنار سر خود را تراشید. “در حال حاضر من طرف عقب تراشیده ام ، زیبا تراشیده ام.” در حالی که موهای پرپشت و پرپشت او “بسیار زیبا” بود ، پرت احساس می کرد که باعث حواس پرتی می شود. “من به نوعی به جایی رسیدم که فهمیدم پشت موهایم پنهان شده ام ، می خواهم موهایی اضافه کنم تا بازوهایم را بپوشاند و مثل من بود ، می دانی چه؟ اگر موهایم را کوتاه کنم ، صورت من کانون اصلی قرار خواهد گرفت. ” یک پاداش اضافه شده – مو کمتر به معنی فضای کمتری برای کشیدن است.

برای این نسخه از Wash Day Diaries ، پرات ما را از طریق محصولات مورد علاقه خود برای مجاری ناحیه سر حساس که می خواهند یک تمیز کردن عمیق پیدا کنند و با موهای مرطوب و مرطوب برای روزها دور کنند ما را راهنمایی می کند.

شامپو

من شامپو و نرم کننده Taraji را که در بطری آبی وجود دارد ترکیب می کنم. و سپس من کمی اضافی می گیرم و با درمان Master Cleanse او یک پاکسازی عمیق انجام می دهم. من چون زن جوانی هستم که مجبور شده است در روز من بافته های زیادی بپوشد ، در صنعت کار کند ، مطمئن می شوم که ریشه یابی کنم. این قلاب های کوچک آن احساس نعناع نعناع فلفلی را به پوست سر وارد می کند و احساس شگفت انگیزی دارد.

TPH توسط TARAJI شامپو شفاف کننده تازه Honey با رطوبت

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی ، بطری و ضد آفتاب باشد

TPH توسط TARAJI Master Cleanse شستشوی درمان پوست سر

اسکراب

Taraji این اسکراب قند را دارد که من بعد از تقسیم موهایم آن را اعمال می کنم. آه خدای من ، من کاملا آن را دوست دارم.

TPH توسط TARAJI هرگز اسکراب مو و پوست سر قند

ماسک

وقتی جوان تر بودم و در یک نمایش کار می کردم ، آنها موهای من را بلوند رنگ کردند و من متوجه نشدم که آنها در واقع موهای من را سفید می کنند زیرا این اولین بار من بود. من فقط می دانستم که آنها کاری دیوانه وار انجام می دهند. بنابراین ، مثل اینکه ، خوب ، بعد از هر قسمت که فیلمبرداری می کنیم ، می خواهم به خانه بروم و موهایم را کاملا بشویم ، سپس با ماسک مو بخوابم. و این کاری است که من همچنان انجام می دهم.

من دوست دارم بین ماسک خاک رس Mother TPH و یک ماسک طبیعی که در خانه درست می کنم جابجا شوم. بعد از استفاده از Mother Earth ، صبح روز بعد موهای من خیلی مرطوب و غنی و سالم احساس می شوند ، و این همان چیزی است که شما می خواهید. به عنوان یک زن ، وقتی موهایتان احساس خوبی ندارد ، فقط احساس خوبی ندارید.

برای ماسک طبیعی ، من یک دستورالعمل را دنبال کردم که از یکی از دوستانم تهیه کردم. مقداری آووکادو ، مایونز ، روغن کرچک ، روغن زیتون و یک تخم مرغ را مخلوط می کنم. این یکی را یک شبه نمی گذارم. میگذارم شاید مثلاً یک ساعت بعد آن را بشویم. شما می خواهید مطمئن شوید که همه مواد غذایی را بیرون آورده اید ، زیرا ، می دانید ، این کمی ترسناک است.

ممکن است تصویر حاوی: لوازم آرایشی و بهداشتی و بطری باشد

TPH توسط TARAJI ماسک خاک رس مرطوب کننده Earth Earth

تهویه مطبوع

من عاشق شرکت Pretty Strands هستم ، در واقع آنها را در صفحه یکی از دوستانم دیدم. من قبلا هرگز در مورد آنها چیزی نشنیده بودم اما دختر دوستم موهای بسیار بلند و زیبایی دارد بنابراین من همیشه دوست دارم ، از چه چیزی استفاده می کنید؟ اوه ، بگذار ببینم ، تو می دانی

من با تهویه مطبوع خود می خوابم حتی اگر برخی به شما می گویند آن را کنار بگذارید. اما به محافظت از موهای من که بسیار لمس و دستکاری می شوند کمک می کند.

تصویر ممکن است حاوی: بطری و شیکر باشد

رطوبت در برابر مرطوب کننده روغن مو Pretty Strands

محافظ گرما

فقط یکی وجود دارد که من استفاده می کنم و این یکی توسط Tresemme است. من واقعاً در مورد محافظ گرما چیزی یاد نگرفتم تا اینکه پیر شدم و بچه دار شدم. مردم می گفتند ، اوه ، حالا که موهایشان را با سشوار خشک می کنید ، مطمئن شوید که از آن در برابر گرما محافظت می کنید. من این کار را برای خودم انجام نمی دادم اما این اسپری اکنون یک ماده اصلی است.

تصویر ممکن است حاوی: بطری ، آلومینیوم ، قوطی و قلع باشد

اسپری حرارتی Tresemme Thermal Creations Heat Tamer

ابزارهای طراحی

من از سشوار Yellowbird که از اینستاگرام دوستم دزدیدم استفاده می کنم. سپس من با اتو تخت خود ، کودک آبی رنگ BaBylissPRO وارد می شوم. مدتی است که آن را داشته ام و این جهنم را از همه چیز برطرف می کند.

تصویر ممکن است حاوی: خشک کن ، لوازم خانگی ، خشک کن مو و سشوار باشد

سشوار Conair Pro Yellow Bird

آهن صاف کننده دیجیتال BaBylissPRO نانو تیتانیوم

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>