کیم کارداشیان آهنگی از تیلور سویفت را به داستانهای اینستاگرامش ارسال کرد – Cue Pandemonium

[ad_1]

روز دوشنبه ، 29 مارس ، کیم کارداشیان ، که بیش از حد تماشای سریال موفق نتفلیکس را تماشا کرده است بریجتون، چند لحظه بخار از نمایش به داستانهای اینستاگرامش ارسال کرد. و در پس زمینه یکی از صحنه ها آهنگ “Wildest Dreams” توسط هیچ کس به غیر از تیلور سوئیفت وجود دارد. (نسخه ارکسترال آهنگ که به طور خاص برای نمایش ساخته شده ، اما هنوز هم هست.)

برای برخی ، این جالب است. در صورت زندگی در زیر صخره ، اختلافات کارداشیان و سوئیفت در سال 2016 هنگامی آغاز شد که همسر کارداشیان ، کانیه وست (که گفته می شود از او طلاق گرفته است) آهنگی به نام “معروف” را ضبط کرد که اشاره به سوئیفت داشت. او گفت ، در مورد اینکه چه متن آهنگ Swift را تأیید کرده و کدام را تایید نکرده است. شکلک مار در مورد آن پرتاب شده است. آلبوم سوئیفت 2017 ، شهرت، آبرو، در اصل موسیقی متن این درام است. بله ، چهار سال پیش بود اما کارداشیان بریجتون پست “Wildest Dreams” نشان می دهد هواداران همچنان به آن اهمیت می دهند.

اینستاگرام:kimkardashian

“داستان های کیم کارداشیان و وحشی ترین رویاها که در عقب بازی می کنند ، کسی متوجه نشده است؟!؟!” یکی از طرفداران توئیت کرد. دیگری گفت (احتمالاً به شوخی) ، “او بزرگترین سوییفت است.”

“swiftie شماره 1” ، یک سوم را فریب داد.

چند واکنش دیگر را در زیر مشاهده کنید:

آیا این لحظه موسیقی نشانگر ذوب شدن یکی از طولانی ترین دشمنی های مشاهیر در زمان ما است؟ هوم ، احتمالاً نه به این دلیل که به احتمال زیاد معنایی ندارد و فقط یک تصادف است. بله ، این آهنگ در صحنه پخش می شود ، اما کاور ویولن است. مگر اینکه او گوش داده باشد 1989 چند بار – که با توجه به سابقه خود با موسیقی دان – احتمالاً او این کار را نکرده است – ممکن است او حتی آهنگ را تشخیص نداده باشد. او بر آنچه روی صفحه رخ می داد متمرکز بود! در این پست ، می توانید صدای غر زدن او را بشنوید ، “اوه … عزیزم.”

گوش کنید ، ممکن است کیم کارداشیان و تیلور سوئیفت بتوانند روزی جبران کنند. رقابت سوئیفت با کیتی پری به پایان رسیده است. هر اتفاقی ممکن است بیفتد … در وحشی ترین رویاهای ما ،

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>