کیم کارداشیان ابروهای خود را سفید کرد تا بلوند کامل پلاتینیوم شود

[ad_1]

وقتی کیم کارداشیان بور می شود ، این کار را تا نیمه انجام نمی دهد.

در تاریخ 29 آوریل ، ستاره واقعیت به Instagram Stories رفت تا تغییر شکل ابرو سفید خود را برای یک عکسبرداری ثبت کند. وی در اولین ویدئو با سفیدکننده ای که ابروهای کرکی تیره خود را پوشانده است ، پرسید: “آیا می توانید حدس بزنید که وضع موجود امروز چیست؟”

وی در مورد اسلای بعدی خود در مورد ابروهای سفید شده گفت: “پسران واقعاً زیبا هستند.” “من درگیر آن هستم. نمی توانم صبر کنم تا ظاهر کامل بچه ها را به شما نشان دهم. “

اینستاگرام / @ KimKardashian
اینستاگرام / @ kimkardashian

البته ، او در اینجا متوقف نشد. “ویبره های مجموعه” کیم کارداشیان کاملا بلوند را خواستار شد. او با قفلهای بلوند نقره ای غریبه نیست ، اما این بار با لحنی طلایی تر و ابروهای متناسب رفت.

اینستاگرام / @ KimKardashian

بدیهی است ، با توجه به سرعت تحول و همچنین اسلاید بعدی که قول داده بود “از قبل به تاریکی برگردد” ، این کلاه گیس برای عکسبرداری بود ، اما این به این معنی نیست که نگاه کن.

در حالی که ماه های گرم تابستان را طی می کنیم ، بسیاری از ستاره ها موهای خود را از سبزه به بلوند می برند. اما رسیدن به آنجا مقداری وقت و حوصله می خواهد. در 23 آوریل ، سلنا گومز اولین تغییر شکل موهای روشن خود را در حساب اینستاگرام Rare Beauty آغاز کرد. “ظاهر جدید. اکنون باید سایه های رژ لب و رژ گونه جدید Rare Beauty را انتخاب کنید … “، او در آن زمان نوشت.

به گفته سبک وی ، نیکی لی و ریاونا کاپری ، تحول یک دقیقه داغ طول کشید. آنها در بیانیه ای گفتند: “كل فرآیند 200 فویل ، چندین كاسه سفید کننده و 8 ساعت جادوی مو را به خود اختصاص داد.” “این بلوند مخصوص او است زیرا ما باید اطمینان حاصل کنیم که تعادل مطابق با درجه حرارت و رنگ پوست او وجود دارد. این ظاهری کاملاً عالی و مناسب برای تابستان است. “

صادقانه بگویم ، حتی هشت ساعت هم یک چرخش سریع است. برای بیلی ایلیش ، رفتن از موهای سیاه و سبز و بلوند پلاتین یک کار شش هفته ای بود. در همین حال ، لوسی هیل ماه ها قبل از لحظه ای که بلوند سفید و عسلی لیمو بود ، به تدریج باب معروف و تاریک خود را روشن کرد.

اما سلام ، اگر حوصله همه اینها را ندارید ، همیشه می توانید کلاه گیس را امتحان کنید!


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>