کیم کارداشیان شروع به تماشای ‘Bridgerton’ کرد و واکنش های او بسیار قابل مقایسه است

[ad_1]

به نظر می رسد کیم کارداشیان به دنبال چیزی سرگرم کننده و عاشقانه برای تماشای آن در نتفلیکس است ، زیرا او تازه شروع به کار کرده است بریجتون، و او واکنش های خود را در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشت.

گرچه بیشتر ما در پایان سال 2020 سریال را پاره پاره کردیم (در روز کریسمس افتاد) ، بنیانگذار KKW Beauty فقط در اواخر مارس 2021 وارد آن می شود. عصر روز یکشنبه ، 28 مارس ، کارداشیان و دوست و همکار او ، استفانی چوپان ، از شراب سفید و مثلاً پنج ساعت از سریال بخار لذت برد. آنها در قسمت چهار حداقل در صحنه بدنام باغ موفق شدند و صادقانه بگویم ، ما نمی توانیم آنها را سرزنش کنیم. نمایش تولید شده توسط شوندا ریمز به طور جدی اعتیاد آور است.

اینستاگرام:kimkardashian

کارداشیان سفر خود را به بریجتوندر داستانهای اینستاگرامی خود ، به پیروان گفت ، “بالاخره این اتفاق می افتد !!!” و ادامه داد تا داستان عاشقانه دافنه (فیبی داینور) و سیمون (رگه-ژان پیج) را دوست بدارم ، زیرا ، خوب.

اینستاگرام:kimkardashian

اگر قبلاً به نحوی از آنها اجتناب کرده اید ، اسپویلرهای کوچک پیش رو دارید. در حالی که سیمون دافنه را به باغ مهتاب تعقیب می کند ، می شنوید که کارداشیان زمزمه می کند ، “بله … بله! برو بگیرش! او را ببوس!” و سپس هنگامی که لبهایشان را قفل می کنند ، صدا می کنند

او همچنین شریک تجاری خود ، تریسی رومولوس ، را در برخی از پست ها برچسب گذاری کرده است ، بنابراین شاید او بخاطر اینکه بالاخره کارداشیان را به تماشای این سریال سوق داده از او تشکر کند؟ کیم ، آیا شما تمام حرکات ما را در مورد این نمایش نخوانده اید ؟!

اینستاگرام:kimkardashian

آخر هفته گوینت پالترو برای شمع ارگاسم سفارشی و ویبراتور دو طرفه به کیم کارداشیان فرستاد. و اکنون کیم در حال نوشیدن شراب و تماشای آن است بریجتون راستش ، شما عاشق دیدن آن هستید. گزارش شده است که کارداشیان اخیراً دوران سختی را پشت سر می گذارد ، و خوب است که ببینیم او به خودش اجازه می دهد کمی سرگرم شود.

نمی دانم آیا کارداشیان روز بعد را به پایان رساندن سریال سپری کرده است؟ چگونه او می تواند صبر کند ، من درست می گویم؟ اگر او هنوز قسمت های بیشتری برای رفتن دارد ، امیدوارم که او اسناد را ارائه دهد!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>