کیم کارداشیان لباس های رسمی المپیک را برای تیم ایالات متحده طراحی می کند

[ad_1]

کیم کارداشیان در حال رفتن به SKIMS تا المپیک 2021 به توکیو ژاپن می رود.

SKIMS لباس زیر ، لباس راحتی و لباس خواب رسمی تیم USA ایالات متحده را برای هر بانوی ورزشکاری که در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو شرکت می کنند ، تهیه خواهد کرد. اما این همه ماجرا نیست: مجموعه نسخه محدود کارداشیان برای خرید در وب سایت SKIMS نیز در دسترس خواهد بود. (توصیه می کنیم برای هشدارها ثبت نام کنید تا از دست ندهید!)

در 28 ژوئن ، مغول مد اعلام همکاری خود با تیم ایالات متحده در توییتر و اینستاگرام کرد. کارداشیان با اشاره به کیتلین جنر ، دارنده مدال طلای المپیک ، نوشت: “از زمانی که 10 ساله بودم ، هر جزئیات مربوط به بازیهای المپیک را از ناپدری خود شنیده ام.” “همانطور که می دیدم ورزشکاران مسابقه می دهند ، من درک می کنم که فداکاری و افتخار بخشی از بازیهای المپیک است.”

کارداشیان در اینستاگرام ادامه داد: “من برای پدر و مادر و خانواده ام به شهرهای مختلف سفر کردم تا مسابقات المپیک ، مسابقات المپیک و پیست های مسابقات @ caitlynjenner را برگزار کنم و در هر توقف یک تی شرت المپیک را به عنوان یادگاری بخرم.” “وقتی تماس تلفنی را دریافت کردم که اسکیمز را به عنوان بخشی ازTeamUSA دعوت می کرد … ، هر لحظه که تحسین قدرت و انرژی المپیک ها را از کناره ها تحسین می کردم ، کاملاً حلقه می شد.”

جنر ، که در بازیهای المپیک 1976 مونترال طلا به خانه برد ، در مورد موفقیت دختر ناتنی خود اظهار نظر کرد و نوشت: “وای! دایره کامل! شگفت انگیز! خیلی غرور. دوستت دارم. تبریک می گویم !!!

کیم کارداشیان برای تبلیغات انتخاباتی از شناگر المپیک ، هیلی اندرسون ، ورزشکار دو و میدانی پارالمپیک ، اسکات باست ، دلیله محمد ، ورزشکار دو و میدانی المپیک ، بازیکن بسکتبال المپیک ، آجا ویلسون و بازیکن فوتبال المپیک ، الکس مورگان استفاده کرد.

کارداشیان در یک خبرنامه مطبوعاتی گفت ، “این زنان الگوی باورنکردنی برای دختران جوان تر ، از جمله دختران خودم هستند ، به آنها نشان می دهد اگر شما به اندازه کافی سخت کار کنید ، همه چیز ممکن است.” مردم. “SKIMS به منظور توانمند سازی زنان در هر روز احساس بهترین حالت طراحی شده است و ما از همکاری با تیم USA برای گسترش این پیام بسیار خوشحال هستیم.”

این المپیک قرار است 23 ژوئیه در توکیو آغاز شود و تا 8 اوت ادامه داشته باشد.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>