کیم کارداشیان ممکن است یک خط مراقبت از پوست را شروع کند

[ad_1]

این پرونده را در بخش “اخباری که باید می دیدیم” ثبت کنید. به نظر می رسد کیم کارداشیان قصد دارد یک خط مراقبت از پوست راه اندازی کند.

هنوز هیچ اعلام رسمی نشده است ، اما صفحه شش تعداد زیادی از برنامه های مارک تجاری اخیراً ثبت شده را بررسی کرد و به نظر می رسد از بین آنها ، به نظر می رسد بنیانگذار KKW Beauty به زودی مارکی با نام “SKKN توسط KIM” راه اندازی خواهد کرد که شامل “مراقبت از پوست ، مراقبت از مو ، محصولات ناخن ، عطر ، شمع و موارد دیگر ” آخرین فعالیت ستاره واقعیت Skims است که یک خط لباس است.

مادر وی ، کریس جنر ، نیز درخواست های تجاری لازم را برای راه اندازی خطی به نام “Kris Jenner Skincare” ، “Kris Jenner Beauty” یا “Kris Jenner Skin” ثبت کرده است. سرم برای کل خانواده!

همانطور که در ماه مارس گزارش دادیم ، این روزها خطوط مراقبت از پوست افراد مشهور بسیار عصبانی است. به دلیل همه گیری ، فروش محصولات گران قیمت پایین است ، اما به لطف روند سلامتی ، فروش محصولات مراقبت از پوست همچنان پابرجاست. افراد مشهور به دنبال جریان درآمد دیگری هستند و مراقبت از پوست بسیار آسان است.

اما همه آنها برابر نیستند. لیا بورن در مقاله خود توضیح داد که ، “چقدر یک فرد مشهور با راه اندازی خط مراقبت از پوست چه خطراتی را تهدید می کند ، بستگی به میزان درگیر شدن آنها دارد. شروع شرکت از ابتدا – مانند [Jennifer] لوپز این کار را کرده و کایلی جنر هم به طور برجسته ای این کار را انجام داده است – می تواند پردرآمدترین دوره باشد اما بیشترین خطر را دارد. ” به عبارت دیگر ، زدن اسمی به چیزی آسان است … شروع از ابتدا کمی سخت تر است.

اگر خط مراقبت از پوست کیم کارداشیان اتفاق بیفتد ، مطمئناً چیزی بیش از این نیست که او نام خود را روی برخی از محصولات بزند. نماد سلفی در مورد رسانه های اجتماعی در مورد همه چیز ، از خانواده تا روال زیبایی اش ، به طرز باورنکردنی شفاف است ، بنابراین یک خط مراقبت از پوست به احتمال زیاد از آن روح برخوردار است. اسرار خود را رها کن ، کیم! من قلم و کاغذ آماده دارم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>