کیم کارداشیان می گوید در اولین آزمون بزرگ حقوق خود موفق نبود

[ad_1]

کیم کارداشیان ممکن است در مسیر خود برای وکیل شدن به یک مانع برخورد کرده باشد. یک کلیپ جدید از یک قسمت آینده از همگام با کارداشیان نشان می دهد که کیم در “نوار کودک” شکست خورده است ، آزمایشی که وکلا بعد از یک سال مطالعه انجام می دهند. (کارداشیان به جای شرکت در یک برنامه سنتی دانشکده حقوق ، در یک شرکت حقوقی در جنوب کالیفرنیا شاگردی می کند.)

کارداشیان در این کلیپ به خواهرانش می گوید: “پس بچه ها ، من از کنار بار کودک عبور نکردم.” وی در مصاحبه ای روبروی دوربین توضیح داد که چون وی به طور مستقل کار می کند ، تحصیلات وی به جای سه سال چهار سال طول خواهد کشید و این آزمون برای برخی از افراد سخت تر از وکالت “رسمی” است که به وی امکان می دهد وکالت را احتمالاً در کالیفرنیا انجام دهد. . او برای کسب نمره 560 نیاز داشت ، اما نمره 474 را دریافت کرد. او همچنین اعتراف می کند پس از گذراندن ساعتها و ساعتها مطالعه روزانه به مدت شش هفته ، احساس “شکست” می کند.

خواهران کیم ، کورتنی و خلوئه کارداشیان ، حمایت می کنند و می گویند پدرشان رابرت فقط به خاطر تلاش به او افتخار می کند و او قطعاً سخت کار کرده و خانواده را فدا کرده است.

بر اساس JDAdvising.com ، “نوار کودک” یا آزمون دانشجویان سال اول حقوق (FYLSE) “عمدتا به کسانی که در مدارس حقوق غیرمجاز قانون (از جمله مدارس آنلاین حقوق) تحصیل می کنند ، اجرا می شود. کسانی که مجبور به استفاده از آن هستند کسانی هستند که از طریق برنامه مطالعه دفتر حقوقی کار می کنند (یعنی کسانی که امیدوارند نه از طریق دانشکده حقوق بلکه از طریق کار با یک وکیل یا قاضی وکیل شوند) “، همانطور که کارداشیان است.

برای اینکه آزمون دهنده اعتبار تحصیلات خود را دریافت کند ، باید حداکثر در سه تلاش انجام شود و هر سال دو بار توسط کانون وکلای دادگستری کالیفرنیا ارائه می شود ، بنابراین کیم می تواند به زودی دوباره آن را بگیرد. در این سایت همچنین ذکر شده است که فقط حدود 20٪ از افراد شرکت کننده در آزمون موفق می شوند ، بنابراین او نباید احساس نیاز زیادی به انجام دوباره کار کند!

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>