کیم کارداشیان می گوید کورتنی یک کارمند را “تنزل” می دهد

[ad_1]

تنش بین کورتنی و کیم کارداشیان در آخرین قسمت از همگام با کارداشیان.

كورتني در هنگام اعتراف در اپيزود 20 مه گفت: “پرستار بچه كيم و من كمي اختلاف داشتيم.

اما به گفته کیم ، هر آنچه بین خواهرش و پرستار او رخ داد ، پرستار بچه را به اشک می اندازد. مطابق مردم، كیم به كورتنی به پرستار بچه گفت “از نظر شما احساس بسیار فرومایه ای كرد ، و شما فقط شروع كردید به سر او فریاد زدن.” برای بدتر کردن این اوضاع ، اختلاف نظر در ملا public عام و در حضور پسر كورتنی ، سلطنت اتفاق افتاد.

در حالیکه کورتنی اظهار داشت که هرگز صدایش را بلند نکرده است ، او می گوید که او با پرستار بچه روبرو می شود زیرا که به Reign می گوید اگر او در ماشین صحبت کند “به زندان می رود”. و او می گوید که تصمیم گرفته است مکالمه را در مقابل Reign انجام دهد تا نشان دهد که “پشتش است”. در واقع ، كورتني به كيم گفت كه Reign در مقابله مادرش با افراد هنگام انجام كارهايي كه او دوست ندارد بزرگي است.

کیم اصرار داشت: “این باید خصوصی باشد.” اینجاست که همه چیز بین خواهران تنش پیدا می کند. وقتی کیم گفت ترجیح می دهد “کارمندان من را برای مدت طولانی نگه دارد” و تأیید کرد که پرستار بچه مورد نظر را اخراج نمی کند ، کورتنی گفت که این پرستار بچه هرگز در اطراف سه فرزندش: میسون ، پنه لوپه و Reign Disick استقبال نخواهد کرد. “کورتنی ، حتی نمی توانی نگاه داشتن پرستار بچه ، “کیم به عقب برگشت.

این امر مربوط به مواقعی است که گفته می شود پرستار بچه ها به دلیل رفتارهای کودکان کورتنی ترک کرده اند. در سال 2019 ، كورتني به سختي از پنه لوپه جوان براي خراشيدن عمدي يك پرستار بچه در صورت خود دفاع كرد. کورتنی در آن زمان به مادرش ، کریس جنر ، گفت: مردم.

با این حال ، انتقادها هنوز به حق کورتنی نرسید. “کیم ، راستش را بخواب شیوه صحبت کردن شما وحشی است. ”قبل از بیرون آمدن از اتاق ، كورتنی گفت.

بعداً کیم از خواهرش عذرخواهی کرد و خلوئه کارداشیان برای مبارزه با بی ادبی بین خواهران ، یک “شیشه منفی” اجرا کرد. با این اوصاف ، در مورد “اختلاف نظر” كورتنی با كارمندان كیم تعطیلی کمی وجود داشت.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>