کیم کارداشیان پس از درک این رابطه بین خودش و “بریجتون” تقریبا “غش کرد”

[ad_1]

کیم کارداشیان در پیوستن به بریجتون-آیه. ستاره واقعیت و عظیم الجثه تماشای سریال موفق Netflix را از اواخر ماه مارس آغاز کرد و به سرعت به اندازه بقیه ما وسواس پیدا کرد. او در این باره در شبکه های اجتماعی پست گذاشت ، جایی که مورد توجه ستاره سریال نیکولا کاگلان ، بازیگر نقش پنه لوپه فیتینگتون (معروف به هشدار اسپویلر – لیدی ویستلداون) قرار گرفت.

کاگلان در 20 آوریل در توییتر فاش کرد که کارداشیان و خواهرانش به الهام بخشیدن زیبایی شناسی خانواده فیتینگتون کمک کرده اند. کارداشیان با خوشرویی به این مسئله پاسخ داد و التماس کرد که برای یک صحنه مناسب به صحنه بیاید. Coughlan ، همچنین آمپ شده ، پاسخ داد ، “البته همه ما دوست داریم که شما را داشته باشیم!”

اما این همه سریال و کارداشیان مشترک نیست. Coughlan همچنین به توییتر خود ارسال کرد که کرست های استفاده شده در صحنه توسط طراح افسانه ای مارک پولین ، معروف به آقای مروارید ، ساخته شده است که با مدونا ، بیانسه ، دیتا فون تیزی و خانواده کارداشیان کار کرده است. بسی کارتر ، بازیگر نقش Prudence Featherington ، ارتباط با زرق و برق برگشت در دسامبر.

به ازای کاگلان ، پرل مستقیماً از طراحی کرست Met Gala کارداشیان در سال 2019 به ساخت مجموعه خودش در سری تولید شده توسط Shonda Rhimes پرداخت. “OMG من غش می کنم !!!!!! آیا این باعث می شود من یک دوشس افتخاری در بریجرتون باشم؟!؟!؟!؟ من ملکه کرست هستم !!! ” کارداشیان با یادگیری این ارتباط توییت کرد.

لیدی دبلیو خودش پاسخ داد ، “چرا البته ، دوشس کارداشیان از کالاباساس! لیدی ویستلدون خوشحال است که شما را فاقد مقایسه واقعی فصل معرفی می کند [diamond]”

کیم کارداشیان آنلاین–بریجتون کراس اوور است ، به گفته Coughlan ، “بهترین چیزی است که تا به حال اتفاق افتاده است” ، و طرفداران آماده هستند که کارداشیان یک کامو در نمایش است. همانطور که ما هستیم. خوشحالم که ایده های اسکریپت را ارسال می کنید!

در یک یادداشت ، دوشس کالاباس نام بزرگی برای یک خواهد بود همگام با کارداشیان اسپین آف ، در صورتی که خواهران بخواهند در یک مرحله به بازی واقعیت تلویزیونی برگردند.

ما نمی توانیم صبر کنیم تا ببینیم این مکالمه به کجا می رود

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>