کیک عروسی کیت میدلتون و پرنس ویلیام آنقدر بزرگ بود که باعث خرابی کاخ شد

[ad_1]

کیت میدلتون و پرنس ویلیام در شرف برگزاری دهمین سالگرد ازدواج خود هستند ، با این حال ما هنوز چیزهای جدیدی درباره روز بزرگ آنها یاد می گیریم.

در مستند جدید ITV ، روز ویل و کیت ازدواج کردند، ما با یک سری جزئیات جدید در مورد عروسی هایشان آشنا شدیم ، که در 29 آوریل 2011 اتفاق افتاد. چیزی که بسیاری از مردم متوجه نشدند بزرگ بودن کیک عروسی آنها بود.

کیک میوه ای هشت طبقه سه پا قد داشت و حمل آن ظاهراً بسیار دشوار بود. طراح کیک فیونا کارنز فاش کرد که آنها برای ورود کیک به کاخ باکینگهام برای این رویداد بزرگ مشکل داشتند و در نهایت در را برای عبور از آن برداشته بودند. بدیهی است که ملکه الیزابت دوم در مورد خسارت موقتی حرفی برای گفتن داشت.

كرنس به مستندسازان گفت: “من می توانم به یاد بیاورم كه می گفت ،” من می شنوم كه شما خانه من را برچیده اید ” مردم. “و من به او گفتم ، خوب ، ما مجبور شدیم از اتاق زیر در را پایین بیاوریم تا واگن برقی با کیک عبور کند.” اما همه اینها پس داده شد ، در پایان ، خوب بود. “

گتی ایماژ

جالب است که پرنس هری و مگان مارکل برای ازدواج خود در سال 2018 از سنت دور شدند. در حالی که کیک میوه ای در بسیاری از عروسی های سلطنتی در طول سال ها ، از جمله پرنسس دیانا و پرنس چارلز ، یک ماده اصلی بود ، زوج جوان ترجیح دادند یک کیک گل لیمو با یخ زدگی باترکریم که با گلهای تازه تزئین شده بود.

در همین حال ، کیک دوک و دوشس کمبریج ، که در واقع شامل 17 کیک میوه ای منفرد بود که با بیش از 900 گل و برگ در مایه سفید تزئین شده بود ، همچنان به خدمت در هر یک از مراسم تعمید دادن كیت میدلتون و فرزندان پرنس ویلیام ، پرنس جورج ادامه داده شده است. ، پرنسس شارلوت و پرنس لوئیس. آخرین مورد در سال 2018 بود … در مورد ماندگاری طولانی صحبت شد.

چه کسی می داند ، ممکن است به اندازه کافی کیک برای سالگرد خود در این ماه باقی مانده باشد؟


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>