گابریل یونیون فقط یک باب فوق کوتاه را معرفی کرد

[ad_1]

گابریل یونیون موهای کوتاه را در آغوش گرفته است.

این بازیگر سینما در تاریخ 21 ژوئیه در صحنه فیلم جدید خود Netflix ظاهر جدید شیکی را ارائه داد ، یافتن کامل: یک باب فوق العاده کوتاه با یک قسمت میانی مورد تأیید Gen Z.

یونیون عاشق آزمایش و بازی با موهایش است ، بنابراین کاملاً ممکن است این موقت باشد و فقط برای فیلم باشد. صرف نظر از این ، این یک ظاهر سرگرم کننده است – و مناسب اواخر ماه های تابستان ، هنگامی که درجه حرارت بالا است و من خیلی عرق می کنم ، درد می کند. (نه ، جدی: درد می کند. عرق در صورتم می ریزد و چشمانم را می سوزاند. وحشتناک است. جهنم دسامبر کجاست؟)

در زیر نگاهی به گابریل یونیون برای خود بیاندازید. من عاشقش هستم

جیمز دیوانی / گتی ایماژ

کوتاه بودن موهای کوتاه امسال قطعاً موردی است. سبک هایی مانند باب مدرن دیانا (یک باب لایه لایه کوتاه به سمت پیکسی) و حتی برش های وزوز در همه رسانه های اجتماعی ظاهر می شود. “من فکر می کنم 2021 همه چیز در مورد ساختار خواهد بود. با بافت نامرتب Riawna Capri ، مالک مشترک Nine Zero One در LA ، به ساختار جلا داده شده وارد می شود زرق و برق چند ماه پیش و به طور کلی در مورد باب ها ، Jon Reyman ، صاحب سالن های Spoke & Weal ، می گوید: “این برش بیانیه است. جالب الان مهمتر از سکسی است. یا بهتر بگم ، باحال است جدید سکسی. “

جالب ، و همچنین قابل دسترسی است. نعیمه لا فوند ، مدیر هنری جهانی آمیکا می گوید: “با توجه به آب و هوای موجود ، بسیاری از زنان در خانه موهای خود را می زنند ، بنابراین ظاهری آسان و بدون دردسر جذاب خواهد بود.” سبک های کوتاه تر قطعاً در این گروه قرار می گیرند. کوتاه بودن مو به معنای نگهداری و نگهداری کم است که اگر نتوانید به راحتی به سالن آرایش بروید بسیار مناسب است. همچنین وقتی می خواهید روی آن تمرکز کنید ، برای بازگشایی مناسب است در حال انجام چیزها ، نه مو و آرایش شما.

برای اطلاعات بیشتر در مورد همه چیز کوتاه مو ، اینجا را کلیک کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>