گابی گیفوردز نامه ای عاشقانه از همسرش ، سناتور مارک کلی دریافت می کند

[ad_1]

شما کنجکاوترین و فداکارترین شخصی هستید که تاکنون ملاقات کرده ام. در چند سال گذشته ، شما به کار بی وقفه در مورد بهبود خود ادامه داده اید. خود را وقف کار ساختن جهان به مکانی امن تر کنید. و یک همسر ، نامادری ، خواهر ، دختر و دوست عاشق و حاضر بوده است. شما حتی دروس اسپانیایی را می گذرانید و دوباره بوق فرانسه می نوازید. من دیدم که یادگیری چیزهای جدید و تحت فشار قرار دادن خود برای باز بودن در برابر تجربیات جدید کاری نیست که شما از روی احساس تعهد انجام دهید. برای من روشن است که این نگرش منبع شادی ، انگیزه و انرژی قدرتمندی برای شماست.

با مجوز از سناتور مارک کلی

من فکر می کنم بخشی از شگفتی و لذت یک همکاری مانند ما این است که هیچ چیز هرگز ثابت نیست. زندگی ما از روشی تغییر کرده است که هرگز تصور نمی کردیم اما چیزی که تغییر نکرده این است که شما چگونه به من الهام می دهید. اگر نمونه خدمات و رهبری شما را برای راهنمایی من نداشتم ، نمی توانستم کاندیدا شوم. و سپس همه گیر شد. اما دقیقاً مثل همیشه ، در چهره به چالش نگاه کردید و تصمیم گرفتید که به حرکت خود ادامه دهید – برای یافتن شادی ، برای پذیرفتن هدف خود ، برای ادامه کار. همانطور که قبلاً انجام داده بودید ، با ناشناخته ها روبرو شدید و بار دیگر به آن مخزن عظیم قاطعیت و بخشندگی رسیدید.

تماشای دیگران ارزش این را دارد که عزم و الهام بخشی غیرمنتظره و دوست داشتنی از زندگی مشترک ما شده است. من تماشای پذیرش پروفایل جان اف کندی در جایزه شجاعت و زرق و برقجایزه زن سال. من حتی دیده ام که یک کشتی جنگی نیروی دریایی به نام USS Gabrielle Giffords به افتخار شما تعمید داده شده است. هر ساله لیست EMILY ، گروهی که به شما کمک می کند نامزد شوید ، جایزه ای به نام Gabrielle Giffords Rising Star Award را به زنی در دفتر محلی اعطا می کند – کسی که هوشمند ، فداکاری و موفقیت شما را به یاد می آورد. اولین دریافت کننده استیسی آبرامز بود. وقتی از روی صحنه نام تو را صدا می کنند ، گبی ، من به شما می گویم ، مثل این است که دنیا روی محور خود کج می شود. هر بار ، اتاق به پاهای خود بلند می شود و غرش می کند “گبی! گابی! “

این باعث افتخار من است که می دانم شخصی که زندگی من را شکل می دهد ، بخش مهمی از زندگی های دیگر است. این یک یادآوری است که شما در حال تاریخ سازی هستید. من تعهد شما را برای خدمات تحسین می کنم ، قبل و بعد از یک فاجعه زندگی ، انسانیت و همدلی شما را تغییر داد – نحوه ارتباط شما با همه افراد در اتاق. و عزم شما: پیگیری بی وقفه ماجراهای جدید ، پیشرفت ، دنیای بهتر. زیبایی و شادی شما.

گبی ، من هنوز اولین باری را که مرا به بیسبی ، آریزونا ، یک شهر قدیمی استخراج معدن در جنوب توسان در نزدیکی مرز مکزیک و یکی از مکانهای مورد علاقه خود برده اید ، به یاد دارم. ما به جنوب سنگ قبر رسیدیم و آسمان جلوی ما باز شد. این احساس به اندازه آنچه که از پنجره شاتل فضایی دیده بودم بزرگ و گسترده بود. در بیسبی ، شما دوستانی برای دیدن داشتید – مانند دوستی که باقلا خود را در بیسبی روستر تفت می دهد و دیگری که کافه روکا را اداره می کند. رانندگی با هم تا Bisbee ، با آهنگ “Bisbee Blue” گروه موسیقی مورد علاقه خود Calexico که در ماشین پخش می شود ، یکی از کارهای مورد علاقه من برای انجام این کار با هم است. جاده پیش رو ، آسمان نامحدود در مقابل ما ، Calexico با آواز “روزهایی با تو ، آبی بیسبی ، مانند آبی بیسبی درخشان ، من را آبی بیسبی برگردان”.

با تو ، گابی ، همیشه باید ماجراجویی کرد ، زیبایی دید ، تغییر ایجاد کرد و شادی یافت.

سناتور ایالات متحده مارک کلی (D-AZ) جانباز نبرد نیروی دریایی و فضانورد بازنشسته ناسا است. او و گابی گیفوردز در سال 2007 ازدواج کردند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>