گال گدوت تأیید می کند جاس ودون شغل خود را در صحنه فیلم تهدید کرده است

[ad_1]

گال گدوت گزارش قبلی را که جاس ودون حرفه خود را در صحنه سریال تهدید کرده بود ، تأیید کرد لیگ عدالت.

بعد از ری فیشر (معروف به سایبورگ در داخل) JL) ودون را در الف متهم كرد هالیوود ریپورتر مقاله پرخاشگری ، غیرحرفه ای بودن و نژادپرستی در جریان فیلمبرداری مجدد – و بعداً افزود که مدیران برادران وارنر وضعیت را بدتر کردند – همچنین گزارش شد که ویدون با خصومت با سایر JL اعضای بازیگران ، از جمله گادوت. در آن زمان که گادوت و ویدون با هم سر صحنه بودند ، Wonder Woman قبلاً تیر خورده بود اما بیرون نیامده بود. در آن فیلم ، شخصیت وی ، دیانا پرینس ، یک جنگجوی قدرتمند اما خیرخواه است. او بیشتر یک مدافع است تا یک مهاجم. ظاهراً ، گدوت نگران بود که بازنویسی های ویدون و صحنه های جدید شخصیت را به سمت پرخاشگرانه سوق می دهد و منطقی نیست که یک تغییر ناگهانی در شخصیت دیانا بین این دو فیلم ایجاد شود.

در پاسخ ، ادعا شد ودون تهدید به آسیب رساندن به شغل گادوت شد ، و اظهارات تحقیرآمیز در مورد او کرد Wonder Woman کارگردان پتی جنکینز ، و حتی در مورد درگیری با بازیگر لاف زد. یک منبع در این گفت: “او به او گفت که او نویسنده است و او می خواهد ساکت شود و خطوط را بیان کند و او می تواند او را در این فیلم فوق العاده احمق نشان دهد.” هالیوود ریپورتر مقاله.

با این حال ، تاکنون ، گدوت جزئیات رفتار ویدون را نه تأیید و نه تکذیب می کرد – فقط می گفت در حالی که این دو با هم مشکل داشتند ، در آن زمان برادران وارنر آنها را اداره می کرد. اما در مصاحبه اخیر با رسانه اسرائیلی N12 ، گزارش ها هفتگی سرگرمی، او فاش کرد ، “[Whedon] حرفه من را تهدید کرد و گفت اگر کاری انجام دهم ، او زندگی حرفه ای من را بدبخت خواهد کرد و من به جای آن فقط از آن مراقبت کردم. “

با پروژه هایی از جمله یک سوم Wonder Woman فیلم ، فیلم بیوگرافی کلئوپاترا و مینی سریال هدی لامار در کارها ، می گوییم کار حرفه ای گال گادوت بسیار خوب پیش می رود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>