گرمی 2021: اجرای باورنکردنی بیلی الیش را تماشا کنید

[ad_1]

عملکرد بیلی الیش در گرمی 2021 بسیار خوب بود ، هری استایلز ایستاد و خیره شد.

ستاره 19 ساله پاپ اجرای زیبایی از آهنگ خود را انجام داد ، “هر آنچه که می خواستم” نامزد ثبت رکورد سال شد. یک کلیپ از آن را در زیر ببینید:

همه ما اینجا هری استایل هستیم.

ایلیش روی سقف چیزی که شبیه یک ماشین پرنعمت فروریخته است ایستاده بود و در یک سرپیچی که مانند ده ها کره چشم بود ، اما به طرز جالب توجهی می درخشید. او برادر و همکار دیرینه اش ، فینئاس ، همراه بود. همکاران مجری استایلز و گروه هایم از مرحله گرمی تماشا کردند. آیا ایلیش و استایلز قطعات لهجه سبز خزه ای خود را هماهنگ کرده اند؟ این غیر ممکن نیست!

پس از اجرای او – که به نظر می رسید ، مثل همیشه ، فوق العاده آهنگین و طنین انداز – استایل ها انگشتانش را در دهانش گذاشت و سوت زد. که صادقانه بگویم ، عملکرد تماشایی خودش بود.

الیش با مجسمه ها دور خواهد شد ، مهم نیست که چه اتفاقی در طول نمایش نشان می دهد – اوایل شب او و فیناس جایزه بهترین آهنگ رسانه های تصویری را برای “هیچ وقت برای مرگ” ، سرود جیمز باند ، دریافت کردند.

اجرای بیلی الیش در گرمی 2021 یک سال پس از آنکه دسته های اصلی نمایش را جارو کرد ، می آید. در اوایل سال 2020 ، قبل از همه گیری ، ایلیش پنج گرمی را به خانه خود برد: بهترین هنرمند جدید ، آلبوم سال ، بهترین آلبوم آوازی پاپ ، رکورد سال و ترانه سال. او اولین زن و جوانترین هنرمندی است که تمام گروههای اصلی را در گرمی جارو کرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>