گرگ گریپو ، رقیب “Bachelorette” طرفداران خود را در توییتر وحشی کرده است

[ad_1]

فصل کتی تورستون از لیسانس فقط برای اولین بار اکران شد و بینندگان قبلاً با یک مرد وسواس داشتند: Greg Grippo. این 28 ساله اهل نیوجرسی مانند شیرینی شیرینی است ، خانواده بزرگ خود را دوست دارد و در اولین “قرار ملاقات” خود با تورستون بسیار عصبی بود.

گریپو نه تنها بینندگان را تحسین نکرد بلکه او آنچنان با Bachelorette ارتباط برقرار کرد که وی گل سرخ مورد علاقه اول را به او هدیه داد. تورستون در اولین قسمت به گریپو گفت: “من احساس می کنم آنجا چیزی وجود دارد.” “و هنگامی که ما می توانیم از این اعصاب عبور کنیم ، فکر می کنم یک پسر عالی در آنجا وجود دارد.”

وی پاسخ داد ، “من واقعاً احساس می کنم ارتباطی بین ما وجود دارد.” آتش بازی Cue. خوب ، هنوز از فصل نگذشته است فقط شروع کرد ، اما شما بهتر است باور کنید که آنها می آیند.

اگرچه رابطه او با تورستون به نتیجه نرسد ، او گزینه هایی دارد. یکی از طرفداران در توئیتر خود نوشت: “تنها دلیل تماشای لیسانس برای گرگ است.”

طرفداران بیشتری نیز هیجان خود را در توییتر نشان دادند. در یک توئیت خوانده شده است: “YEAAAAA GREG NATION LEMME HEAR YALL برخی از سر و صداها را ایجاد می کند”.

اگر می خواهید درباره Grippo بیشتر بدانید ، اطلاعات مربوط به ABC bio او را بخوانید:

“Greg بسته کامل است. او خوش تیپ ، مهربان ، آسیب پذیر و جدی است که می خواهد در آنجا مستقر شود. گرگ خود را یک عاشقانه ناامید می داند و اولین قرار ملاقات کامل می تواند فعالیتی مانند دوچرخه سواری ، رقصیدن یا رفتن به کنسرت باشد. گرگ می خواهد قبل از بچه دار شدن با همسرش به دنیا سفر کند ، که به گفته خودش می خواهد حداقل شش فرزند داشته باشد! گرگ همچنین با خانواده اش بسیار نزدیک است و می گوید والدینش تعریف او را از # اهداف_مشخصه تنظیم کرده اند. با تشکر از عشق آنها ، استانداردهای یک ازدواج موفق به نظر می رسد بسیار بالا است. گرگ می خواهد کسی را پیدا کند که بتواند با او پیر شود و مانند یک ملکه با او رفتار کند ، بنابراین ممکن است لیسانسه فقط از پایش بریده شود! “

براوو ، مدیران انتخاب بازیگران. براوو.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>