گزارش شده است که جنیفر لوپز و الکس رودریگز چگونه مشکلات خود را حل می کنند

[ad_1]

برخلاف شایعات اخیر ، جنیفر لوپز و الکس رودریگز از هم جدا نمی شوند. این زوج بیانیه ای را در تاریخ 13 مارس منتشر کردند که توسط مردم، توضیح می دهد که آنها “در حال کار در برخی موارد هستند.” حالا خودی دیگری می گوید مردم که لوپز و رودریگز هر کاری که لازم است انجام می دهند تا رابطه شان مثر باشد.

لوپز در حال فیلمبرداری از فیلم آینده خود است ، عروسی تفنگ ساچمه ای، در جمهوری دومنیکن ، اما رودریگز اجازه نمی دهد که آنها را از هم دور کند. یکی از افراد داخلی می گوید: “او برای بازگشت چند روز دیگر با جنیفر پرواز کرد.” مردم. این منبع اضافه می کند که او پیش از آغاز فصل MLB به میامی بازگردد. ” “و او می خواهد جنیفر خوشحال باشد.”

قبل از پایان فیلم ، جنیفر لوپز چندین هفته دیگر در DR خواهد بود ، اما منبع می گوید او و الکس رودریگز “همه تلاش خود را برای اولویت بندی روابط خود انجام می دهند.”

رودریگز در مارس 2019 این سوال را مطرح کرد و این دو نفر برای عروسی در سال 2020 برنامه داشتند ، اما به دلیل همه گیری ویروس کرونا به تعویق افتاد. “می دانید ، ما در مورد موارد مختلف صحبت کردیم که باعث شد ما سال گذشته عروسی را به دلیل COVID ، به دلیل قرنطینه لغو کنیم ، و ما در واقع این کار را دو بار انجام دادیم ، که مردم نمی دانند ما در کجا برگزار کردیم لوپز به او گفت: “زمان های مختلف – اولی لغو شد و سپس دومی لغو شد به هالیوود دسترسی پیدا کنید در دسامبر سال 2020. “ما به نوعی اجازه دادیم که آن را برای یک ثانیه ادامه دهد.”

مطمئناً ، اخبار مربوط به اختلافات آنها تعجب برانگیز است که آیا عروسی هنوز اتفاق می افتد؟ منبع دیگری گفت مردم که “آنها هرگز رسماً از هم پاشیدند”: “آنها به یک تکه خشن برخورد کردند ، اما شکسته نشدند.”

برای یک جدول زمانی کامل از رابطه الکس رودریگز و جنیفر لوپز ، اینجا را کلیک کنید. و در زیر ، برخی از شیرین ترین لحظات زن و شوهر را تماشا کنید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>