گزارش شده است که جنیفر لوپز و الکس رودریگز پس از جدایی با هم دیده شده اند

[ad_1]

جنیفر لوپز و الکس رودریگز ممکن است از هم جدا شده باشند ، اما این بدان معنا نیست که آنها یکدیگر را از زندگی خود جدا می کنند.

در آخر هفته ، منابع گفتند صفحه شش که زوج سابق جمعه ، 23 آوریل با هم در هتل Bel-Air در لس آنجلس شام خوردند آشنا به نظر می رسد؟ خوب ، با توجه به صفحه شش، این همان هتل لوکس است که این زوج در اولین ملاقات خود در سال 2017 به آنجا رفتند.

این سوپراستار و بازیکن بیس بال قبل از نامزدی در سال 2019 دو سال با هم قرار گذاشتند. در حالی که عروسی آنها به دلیل محدودیت های COVID-19 در ابتدا عقب افتاده بود ، شایعات در مورد خیانت و گزارش جدایی زودرس باعث شد بسیاری از افراد وضعیت رابطه این زوج را زیر سوال ببرند. در 15 آوریل 2021 ، این دو نامزد رسمی دو ساله خود را رسماً لغو کردند.

لوپز و رودریگز در بیانیه مشترکی به گفتند: “ما فهمیدیم که به عنوان دوست بهتر هستیم و منتظر ماندن هستیم.” امروز. “ما به کار مشترک و پشتیبانی از یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترک خود ادامه خواهیم داد. ما آرزوی بهترین ها را برای یکدیگر و فرزندان یکدیگر داریم. به خاطر احترام به آنها ، تنها اظهارنظر دیگری که باید داشته باشیم تشکر از همه کسانی است که سخنان مهربانانه و پشتیبانی خود را ارسال کرده اند. ”

رودریگز و لوپز در مارس 2017.

گتی

در حالی که گفته می شود این جدایی متقابل بوده است ، اما ظاهراً چند ضربه به دست آورده است. به گفته منابع ، جنیفر لوپز گزارش شده است که “به دلیل عدم اعتماد” بر جدایی “اصرار” داشت. “یکی از دوستان” اخیراً گفت: “بسیاری از مسائل حل نشده است.” مردم. “او بسیار بدبخت بوده و فکر نمی کرد که ماندن در کنار الکس به نفع او باشد.”

یک منبع جداگانه اضافه کرد ، “اینکه آیا وی تقلب کرده مهم نیست. او ترس از آن را در هوای بین آنها تحمل نخواهد کرد.”

فقط چند روز پس از جدایی ، لوپز یک جمله نه چندان محرمانه نویسنده rh Sin را در اینستاگرام دوست داشت. “فکرش را نکنید که برایتان مهم است. وقتی شما هرگز در مورد او کلاهبرداری نکرده اید ، “در این پست خوانده شده است. هواداران خیلی زود س toال کردند که آیا لوپز و رودریگز واقعاً هنوز دوست هستند یا نه.

هنوز هم همه درام نبوده است. در تاریخ 21 آوریل ، سلطان JLo Beauty پیامی شیرین به الا دختر رودریگز در استوری های اینستاگرام ارسال کرد. وی در کنار یک عکس سیاه و سفید زیبا از آغوش گرفتن این زوج نوشت: “تولدت مبارک الا بلا”.

شاید این شام گزارش شده گام بعدی برای بسته شدن همه افراد درگیر باشد. فقط زمان می تواند بگوید.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>