گزارش ها حاکی است که کانیه وست با ایرینا شایک دیدار می کند

[ad_1]

من ندیدم این یکی در حال آمدن است. گزارش شده است که کانیه وست ، که در مرحله طلاق از کیم کارداشیان است ، در حال دیدن سوپرمدل ایرینا شایک است. در حالی که کارداشیان به مناسبت تولد خود احترام شیرینی به او در اینستاگرام می فرستاد ، به گفته شاهدان ، وست با زیبایی جدید خود در فرانسه بود.

Per TMZ ، كانیه وست و ایرینا شایك در 8 ژوئن دیده می شدند كه در كنار یك هتل بوتیك لوكس با هم قدم می زدند و گفته می شود كه آنها شبیه یك وسیله بودند. منبع رسانه ادعا می کند که این رابطه قطعاً عاشقانه است اما لزوما جدی نیست. در این مقاله همچنین اشاره شده است که شایک در یک نمایش Yeezy مدل سازی کرده است و اینکه او در آهنگ “Christian Dior Denim Flow” وی مورد بررسی قرار گرفته است. او حتی در موزیک ویدیوی آهنگ “قدرت” وست 2020 ظاهر شد و به دوربین خیره شد.

(FWIW ، این خبر از چند هفته پیش در چند سایت شایعات منتشر شده است و قبلاً به ویکی پدیای شایک اضافه شده است. هر کسی می تواند ویرایش کند.)

اگر چیزهایی باشد انجام دادن جدی شود ، هر چند شاید شایک بخواهد فصل آخر را تماشا کند همگام با کارداشیان برای اطلاعات در مورد جدایی اخیر وست. در آخرین قسمت ، کارداشیان را می بینیم که گریه می کند و می گوید ، “[West] سزاوار کسی است که بتواند از هر حرکت او پشتیبانی کند و در کل مکان او را دنبال کند و به وایومینگ برود. من نمی توانم این کار را انجام دهم احساس می کنم یک شکست لعنتی است ، مثل یک ازدواج سوم لعنتی. احساس می کنم یک بازنده لعنتی هستم. اما حتی نمی توانم به آن فکر کنم. من می خواهم شاد باشم.” خبر تقسیم آنها اولین بار در اوایل سال 2021 منتشر شد.

شایک در گذشته خود ازدواج دیگری نداشته است ، اما او قبلا با کریستیانو رونالدو بازیکن فوتبال و سپس بردلی کوپر بازیگر بود که با او یک دختر مشترک است.

البته ، ما شما را در رابطه با این رابطه شگفت آور (شایعه) نگه داریم. برای جزئیات دوباره بررسی کنید

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>