گفته می شود بیانیه ملکه الیزابت در مورد اپرا بگوید که همه “ضعف اساسی” دارند

[ad_1]

دو روز پس از مصاحبه انفجاری مگان مارکل و پرنس هری با اپرا وینفری ، ملکه الیزابت دوم بیانیه ای منتشر کرد.

وی گفت: “تمام خانواده از دانستن میزان چالش چند ساله اخیر هری و مگان ناراحت هستند.” “موضوعات ، به ویژه در مورد نژاد ، نگران کننده است. اگرچه برخی از خاطرات ممکن است متفاوت باشد ، اما آنها بسیار جدی گرفته می شوند و توسط خانواده به طور خصوصی برطرف می شوند. هری ، مگان و آرچی همیشه اعضای خانواده بسیار دوست داشتنی خواهند بود. ”

مردم به سرعت یک عبارت از این بند را لمس کردند – “برخی از خاطرات ممکن است متفاوت باشد” – و آنها حق داشتند. به گفته یک خودی سلطنتی که با او صحبت کرده است مردم، این خط “یک ضربان اساسی” بود. رسانه ها می نویسند که این نظر “بیانگر مخالفت خانواده در برخی ادعاهای مطرح شده در مصاحبه است.” اما مشخص نیست که خانواده به چه ادعاهای خاصی اشاره می کنند.

اندکی پس از بیانیه ملکه الیزابت ، شاهزاده ویلیام سکوت خود را شکست. دوک کمبریج به یک گفت: “ما خیلی یک خانواده نژادپرست نیستیم.” اخبار آسمان خبرنگار در 11 مارس ، با توجه به مردم.

احتمالاً این در پاسخ به ماركل بود كه به وینفری گفت “نگرانی ها و گفتگوهایی” از طرف خانواده سلطنتی وجود دارد “در مورد اینكه پوست آرچی در حین بارداری از او چقدر تیره است. وقتی وینفری از ماركل كه این بحث ها را داشت پرسید ، دوشس گفت ، “من فکر می کنم این برای آنها بسیار آسیب زننده خواهد بود.”

به جز ملکه و شاهزاده ویلیام ، هیچ سلطنتی دیگری در مورد مصاحبه با وینفری اظهار نظر عمومی نکرده است. اما نویسنده سلطنتی سارا گریستوود به او گفت Vanity Fair شاهزاده چارلز در کل وضعیت “ناامیدی” به سر می برد: “درست در زمانی که چارلز ظاهراً مانند یک پادشاه محبوب تر از آنچه حدس می زد ظاهر شد ، این ضربه بزرگی به شهرت او وارد می کند. که پسرش احساس کرد از دست او فرومایه است. دانستن اینکه آیا هری از خسارتی که به آن وارد شده آگاه است یا خیر. آیا او واقعاً قصد داشت این نور آسیب رسان را به پدر و خانواده اش بیندازد؟ ما نمی دانیم. ”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>