گفته می شود جنیفر لوپز می خواهد با بن افلک “شلیک کند”

[ad_1]

در اواخر آوریل ، پیج سیکس گزارش داد که بن افلک و جنیفر لوپز ، همسرایان معروف سابق را با هم می گذرانند. لیگ عدالت گفته می شود بازیگر را در اتومبیل متعلق به لوپز سوار می کردند و برای پاتوق های کم کلید به خانه LA خود منتقل می کردند. در آن زمان ، منابع گفتند که این دیدارها کاملاً دوستانه بوده است. یکی از افراد داخلی گفت: “آنها دوست هستند … هرگز نبوده اند.”

اما ممکن است از آن زمان به بعد همه چیز تغییر کرده باشد. در ماه می، مردم گزارش شده که افلک و لوپز آخر هفته را با هم در مونتانا گذرانده اند. “[Jennifer] چند روز با بن در خارج از شهر گذراند ، “یک منبع به رسانه گفت. “آنها ارتباط قوی دارند. این همه سریع و شدید بوده است ، اما جنیفر خوشحال است. “

سپس ، یک منبع گفت مردم در داستان دوم در مورد سفر ، “او روزهای خوبی با بن داشت. او با او خوشحال است و از گذراندن وقت با او لذت می برد.”

بنابراین آیا این بدان معناست که رابطه آنها از افلاطونی به رمانتیک رسیده است؟ مطمئناً نمی دانیم تا زمانی که لوپز و افلک خود را تأیید کنند ، اما این گزارش جدید از E! آنلاین دارای اطلاعات جالبی است.

“او می خواهد با بن یک ضربه به او بدهد.” “آنها هرگز واقعاً تعطیل نبوده اند و او همیشه فکر کرده است که چه چیزی می تواند باشد. زمان بندی هرگز مناسب نبود و آنها تاکنون در مکانهای مختلف بودند.”

آنها ادامه دادند ، “[Ben Affleck and Jennifer Lopez] همیشه در تماس بوده اند و ارتباط محکمی داشته اند “قبل از اینکه بگویند ،” او سرانجام این فرصت را پیدا کرده است که با او وقت بگذراند و ببیند این مسئله به کجا می انجامد. آنها با هم بسیار راحت هستند و کار آسانی است. او می خواهد به دیدن او ادامه دهد و بسیار خوشحال است. “

این یک پیچش توطئه ای در سال 2021 است که من آینده را ندیدم – اما من برای آن بسیار اینجا هستم. مطمئناً ، ما در هنگام بروزرسانی شما را در مورد تمام به روزرسانی های “بننیفر” مطلع خواهیم کرد. مرد ، دوباره سال 2003 است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>