گفته می شود جنیفر لوپز و بن افلک در میان انشعاب A-Rod او آویزان شده اند

[ad_1]

جنیفر لوپز و بن افلک در میان جدایی او از الکس رودریگز در پاتوق بوده اند ، صفحه شش گزارش ها.

طبق گفته های فروش ، افلک بارها توسط اتومبیل متعلق به لوپز سوار شده و برای آویزان شدن به خانه نزدیک وی منتقل شده است. از این دو با هم عکس گرفته نشده است ، اما صفحه شش عکسهایی از افلک دارد که از ماشین مورد بحث پیاده می شود و همچنین عکسهای لوپز در آنچه که شبیه همان ماشین است.

یک منبع به منبع گفت: “امنیت او را در محلی نزدیک می گیرد و پس از چند ساعت گذراندن در خانه اش او را زمین می اندازد.” صفحه شش، که همچنین گزارش می کند افلک از زمان بازگشت لوپز به لس آنجلس سه بار او را دیده است. (او در جمهوری دومنیکن بود و فیلم خود را فیلمبرداری می کرد ، عروسی تفنگ ساچمه ای.)

گفته می شود ، افلک و لوپز گفته می شود “فقط دوستانه” هستند و ظاهراً در طول سالها به همین ترتیب باقی مانده اند. یکی از افراد داخلی توضیح می دهد: “آنها دوست هستند … هرگز نبوده اند.” صفحه شش.

کوین وینتر / گتی ایماژ

افلک اساساً این موضوع را تأیید کرد وقتی که در مورد لوپز به خاطر اخیرش هجوم آورد InStyle پوشش دادن. “من فکر می کردم که من یک اخلاق کار خوبی دارم ، اما کاملاً فروتن و من از آنچه او متعهد بود روز به روز انجام دهد ، جدی بودن که او کار خود را انجام داد ، راه آرام و فداکارانه ای که برای رسیدن به موفقیتش انجام داد ، من را از دست داد. اهداف ، و سپس چگونه او به عقب برمی گردد و تلاش خود را دو برابر می کند ، “او گفت. “او تا امروز سخت کوش ترین فردی است که من در این تجارت دیده ام. او استعداد بالایی دارد ، اما برای موفقیت خود نیز بسیار سخت تلاش کرده است و من برای او بسیار خوشحالم که به نظر می رسد بالاخره به اعتباری که شایسته او است ، می رسد. “

جنیفر لوپز و بن افلک در اوایل اتفاقات با یکدیگر معاشرت داشتند و نامزد بودند. آنها در سال 2004 از هم جدا شدند. رودریگز و لوپز در آوریل 2021 جدایی خود را تأیید کردند.

البته فعلاً همه اینها را با یک دانه نمک بردارید. اگر هر چیزی وجود دارد ، ما می توانیم آن را به دوستانه بودن همسر سابق دوستدار دهیم.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>