گفته می شود مارک آنتونی پس از جدایی از الکس رودریگز از جنیفر لوپز حمایت می کند

[ad_1]

گفته می شود جنیفر لوپز پس از پایان نامزدی با الکس رودریگز ، برای حمایت از همسر سابق خود ، مارک آنتونی ، درخواست حمایت می کند. لوپز و آنتونی در سال 2004 گره زدند و سرانجام در سال 2014 طلاق نگرفتند. همسران سابق دوقلوها از Emme و Max ، 13 ساله هستند و در طول سالهای جدا شدن از هم دور مانده اند.

یکی از افراد داخلی گفت: “جنیفر خوب کار می کند. او هنوز در جمهوری دومنیکن مشغول فیلمبرداری است. بچه ها از او دیدن کرده اند و او را خوشبخت ترین فرد می کنند.” مردم. “جنیفر و مارک آنتونی رابطه بسیار خوبی دارند. داشتن مارک در حالی که مجبور شده بود در خارج از کشور کار کند برای جنیفر بسیار راحت کننده بوده است.”

عکس از ایتان میلر / گتی ایماژ

لوپز و رودریگز از اوایل سال 2017 شروع به معاشرت کردند و دو سال بعد در سال 2019 نامزدی خود را اعلام کردند. به نظر می رسید این زوج قدرت تا زمانی که در مارس 2021 خبر از جدایی خود را ندادند محکم به نظر می رسید. با این حال ، آنها به سرعت بیانیه ای منتشر کردند و ماجرا را انکار کردند.

لوپز و رودریگز در بیانیه مشترکی که توسط مردم. یک منبع افزود: “او در جمهوری دومنیکن کار می کند و او در میامی ، بنابراین دیدن یکدیگر به خصوص با قرنطینه و COVID سخت است.” “اما آنها می خواهند سعی کنند با هم بمانند.”

HECTOR RETAMAL / گتی ایماژ

در اواخر همان ماه ، آنها در حال بوسیدن در جمهوری دومنیکن ، جایی که لوپز در حال فیلمبرداری فیلم است ، عکس گرفتند. عروسی تفنگ ساچمه ای. با این حال ، دیدار مجدد آنها کوتاه مدت بود و آنها بعداً در بیانیه ای تأیید کردند امروز در ماه آوریل که آنها خواستگاری خود را لغو کردند.

آنها گفتند: “ما فهمیده ایم كه به عنوان یك دوست بهتر هستیم و مشتاقانه باقی می مانیم. “ما به کار مشترک و حمایت از یکدیگر در مشاغل و پروژه های مشترک خود ادامه خواهیم داد. ما آرزوی بهترین ها را برای یکدیگر و فرزندان یکدیگر داریم. به خاطر احترام به آنها ، تنها اظهارنظر دیگری که باید داشته باشیم تشکر از همه کسانی است که سخنان مهربانانه و پشتیبانی خود را ارسال کرده اند.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>