گفته می شود مصاحبه مگان مارکل با اپرا بیش از 7 میلیون دلار برای CBS هزینه داشته است

[ad_1]

به نظر می رسد همه کسانی که در این هفته می توانند درباره آن صحبت کنند مصاحبه نشستن مگان مارکل و پرنس هری است که مورد انتظار است ، که با برچسب قیمت ویژه این دو ساعت منعکس می شود.

طبق گزارش جدید توسط روزنامه وال استریت، CBS برای حق پخش بحث “گسترده” بین 7 تا 9 میلیون دلار هزینه پروانه سنگین پرداخت می کند. “وینفری با مگان ، دوشس ساسکس ، در یک مصاحبه گسترده صحبت خواهد کرد ، همه چیز را از زندگی در نقش یک سلطنت ، ازدواج ، مادری ، کارهای بشردوستانه گرفته تا اینکه چگونه زندگی را تحت فشار شدید مردم اداره می کند” ، CBS در بیانیه ای در ماه فوریه به اشتراک گذاشت. “بعداً ، شاهزاده هری به این دو پیوست ، زیرا آنها در مورد انتقال خود به ایالات متحده و امیدها و آرزوهای آینده خود برای گسترش خانواده صحبت می کنند.”

قبل از اینکه کسی قضاوت درباره انگیزه مارکل و پرنس هری برای نشستن با مجری افسانه ای را شروع کند ، یک نماینده برای این زن و شوهر گفت WSJ که دوک و دوشس ساسکس برای مشارکت خود غرامت مالی دریافت نمی کنند.

مگان مارکل ، که در حال حاضر از فرزند دوم خود حامله است ، در طول مدت تجربه سلطنتی خود مورد شایعات زشت شرور قرار گرفته است که از زمان انتشار اخبار در مورد شکستن سکوت دوک و دوشس ، ده برابر ادامه یافته است. پیش از وقت ویژه روز یکشنبه ، کاخ باکینگهام اعلام کرد که در حال تحقیق در مورد اتهامات قلدری علیه مارکل توسط دستیاران کاخ است ، که در اصل در لندن منتشر شد زمان اوایل این ماه

بسیاری از مدافعان مارکل – از جمله دوستان نزدیک و لباس سابق – از کاخ انتقاد کرده اند که به حملات علیه دوشس حمله می کند. “این ناپسند است که خانواده سلطنتی ، [whose] جدیدترین عضو که در حال حاضر در داخل او رشد می کند ، در حال ترویج و تقویت اتهامات “قلدری” علیه زنی است که خود او مجبور به [flee] انگلیس به منظور محافظت از خانواده و سلامت روانی خود “، در توییتر نوشت کت و شلوار ستاره پاتریک جی آدامز در یک موضوع هشت بخشی.

در پیش نمایش این رویداد ، دوشس درباره احساسات خود درباره صحبت کردن در مورد درمان به روشی بی سابقه بحث کرد. وی به وینفری گفت: “من نمی دانم چگونه آنها انتظار داشتند كه بعد از این همه مدت ، اگر نقشی فعال كه شركت در تداوم كذب درباره ما بازی می كند ، همچنان ساكت باشیم.” “و اگر با خطر از دست دادن چیزهایی همراه باشد ، چیزهای زیادی از دست رفته است.”

اپرا در کنار مگان و هری: ویژه برنامه CBS به عنوان بخشی از توافق بین CBS و شرکت تولیدی وینفری ، Harpo Productions ، یکشنبه 7 مارس ، ساعت 8 بعد از ظهر EST و در انگلیس دوشنبه 8 مارس از ITV پخش می شود.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>