گفته می شود ملکه الیزابت از درام شاهزاده چارلز و شاهزاده هری ناامید شده است

[ad_1]

گفته می شود ملکه الیزابت دوم از رفتار شاهزاده چارلز نسبت به شاهزاده هری خسته شده است.

در 6 مه ، هفتگی ما گزارش داد که پرنس چارلز “ممکن است هرگز پسرش را به خاطر مصاحبه کامل با اپرا وینفری که باعث واکنش شدید خانواده سلطنتی شد ، ببخشد. افکار فرضیه ملکه؟ از پسش بر بیای

این منبع گفت: “با روند کار ، چارلز ممکن است هرگز هری را ببخشد ، که برای الیزابت خوب نبوده است.” “او احساس می کند که او غرور خود را بر منافع سلطنت مقدم می دارد. او به اندازه کافی در بشقاب خود برای مقابله با از دست دادن شوهرش دارد. این درامی است که او بدون آن می تواند انجام دهد. “

در حالی که گفته می شود پرنس ویلام و پرنس هری در مراسم خاکسپاری پدربزرگشان پرنس فیلیپ گفت و گو را آغاز کرده اند ، این منبع ادعا می کند که پرنس چارلز “سرسخت تر” است این گزارش با گزارشی در ماه آوریل منتشر می شود که گفته می شود شاهزاده چارلز تصمیم گرفته است تا پسر کوچک خود را “مسدود” کند.

“چارلز در حال تلاش برای رسیدن به سلطنتی لاغر و جدید است و هری را منجمد می کند. او در واقع بیرون است. ” هفتگی ما در گزارشی که در 29 آوریل منتشر شد. “پس از خساراتی كه هری به خانواده وارد كرد ، او كاملاً عقیده دارد كه پسرش لیاقت این را ندارد كه سلطنت كند.”

این ممکن است ربطی به انتقادات نفرت انگیز شاهزاده هری از پدرش در مصاحبه مارس اپرا وینفری داشته باشد. در حین گپ ، دوک ساسکس فاش کرد که پدرش وقتی که خانواده اش برای اولین بار به کانادا نقل مکان کردند و دیگر با مشکلات امنیتی نگران کننده ای روبرو نبودند ، دیگر تماس هایش را متوقف کرده است.

“من واقعاً احساس ناامیدی می کنم زیرا او چیزی مشابه را پشت سر گذاشته است. او می داند که درد چه حسی دارد ، و نوه اش آرچی. »شاهزاده هری به وینفری ، با اشاره به تشابه بین مگان مارکل و پرنسس دایانا ، به وینفری گفت. “اما در عین حال ، من همیشه او را دوست خواهم داشت. آسیب های زیادی رخ داده است و من تلاش برای بهبود این رابطه را به عنوان یکی از اولویت های خود قرار خواهم داد. ” پرنس هری همچنین گفت: “کارهای زیادی برای کار در آنجا وجود دارد” تا ترمیم پیوند پدر و پسر آنها را انجام دهد.

در جدیدترین هفتگی ما گزارش ، خودی نشان داد که ملکه الیزابت “رویکرد آبرومندانه” شاهزاده ویلیام را نسبت به نوه دیگرش ترجیح می دهد.

وی گفت: “آنها قطعاً در نقطه ای نیستند که به طور منظم صحبت کنند ، اما ویلیام می خواهد بزرگتر باشد و یک الگوی قبلی باشد. او معتقد است که برای ترمیم آسیب ها و تخریب ها از مصاحبه هری ، بهترین روش این است که امور را با برادرش مدنی نگه دارید نه اینکه شعله های آتش را برانگیخته و با برخوردی تند و تیز مبارزه کنید. ” “الیزابت برخلاف چارلز ، كه هنوز هری را به خاطر كشاندن نامش در میان گل و لای نپوشانده است ، به ویلیام افتخار می كند كه رویكرد موقرانه ای را اتخاذ كرده است.”

در حالی که به نظر می رسد عبارت این نقل قول شاهزاده هری را مقصر می کند در مقابل کسانی که گفته می شود دوک و دوشس ساسکس ماندن با خیال راحت در انگلستان را غیر ممکن می کند ، خوب است بدانید برخی از اعضای خانواده سلطنتی تلاش می کنند .


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>