گفته می شود که ملکه الیزابت اجازه داد شاهزاده هری نام دخترش را لیلبت بگذارد

[ad_1]

گفته می شود ملکه الیزابت نام لیلیبت را تأیید می کند! یک روز پس از اعلام آمدن شاهزاده هری و مگان مارکل ، دخترشان لیلیبت دیانا ، جزئیات بیشتری در مورد دخالت ملکه در روند نامگذاری آغاز شد.

طبق یک منبع سلطنتی ناشناس که با Page Six صحبت کرده است ، ملکه از نام Lilibet اطلاع داشته و آن را تأیید کرده است ، که منطقی است. از این گذشته ، این یک نام مستعار خاص است که شوهر فقید ملکه ، شاهزاده فیلیپ و احتمالاً دیگران برای او در خلوت استفاده می کردند.

در همین حال، مردم تأیید می کند که در حالی که عموم مردم از تولد لیلبت تا روز یکشنبه ، 6 ژوئن مطلع نبودند ، ملکه از قبل مطلع شد. همانطور که در پست تبریک خانواده سلطنتی به شاهزاده هری و مگان مارکل تبریک گفته شد ، لیلیبت دیانا مونتبتن-ویندزور یازدهمین نوه بزرگ سلطنت است.

در بیانیه این زوج که در 6 ژوئن منتشر شد ، آمده است: “با خوشحالی فراوان است که شاهزاده هری و مگان ، دوک و دوشس ساسکس از دخترانشان ، لیلیبت ‘لیلی’ دیانا مونتبتن-ویندزور ، به جهان استقبال می کنند.” مردم. “لیلی جمعه ، 4 ژوئن ، ساعت 11:40 صبح با مراقبت قابل اعتماد پزشکان و کارکنان بیمارستان کلبه سانتا باربارا در سانتا باربارا ، کالیفرنیا متولد شد. وزن او 7 پوند 11 اونس بود. مادر و کودک هر دو سالم و خوب هستند و در خانه اسکان می یابند … لیلی به نام مادربزرگ بزرگش ، اعلیحضرت ملکه ، نام خانوادگی وی لیلیبت نامگذاری شده است. نام میانی وی ، دیانا ، برای بزرگداشت مادربزرگ فقید محبوبش ، شاهزاده خانم ولز انتخاب شد. “

مشخص نیست که چه زمانی ملکه قادر به دیدار جدیدترین اعضای خانواده خود خواهد بود. گرچه شاهزاده هری قصد دارد ماه آینده به انگلستان سفر کند ، گفته می شود همسر و دو فرزندشان سفر را انجام نمی دهند. خوشبختانه همه در تماس های مجازی در طی همه گیر شدن کاملاً خوب عمل کردند. “هر دو پدربزرگ و مادربزرگ من بزرگنمایی می کنند. آنها شاهزاده هری را در فوریه 202 به جیمز کوردن گفت. من مطمئن هستم که ملکه الیزابت مشتاق است نگاهی به لیلیبت کوچک با FaceTime ASAP بیندازد – یعنی اگر قبلا این کار را نکرده است.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>