گفته می شود Kris Jenner در حال راه اندازی یک برند زیبایی و مراقبت از پوست است

[ad_1]

به نظر می رسد کریس جنر آماده است تا از پشت پرده بیرون برود.

طبق اسناد بدست آمده توسط E! طبق گزارشات در 10 فوریه ، کریس به مارک تجاری Kris Jenner Beauty ، Kris Jenner Skin و Kris Jenner Skincare مراجعه کرد. اخبار.

طبق اسناد ، این ستاره واقعیت محصولات مختلفی را که می توانست با نام تجاری او تولید شود ذکر کرده است ، از جمله “مراقبت از پوست ، مواد آرایشی ، محصولات مراقبت از ناخن ، مژه مصنوعی ، محصولات مراقبت از مو و عطرها”.

در حالی که کیم کارداشیان و کایلی جنر هر دو با Coty Inc شریک هستند ، اما مشخص نیست که مادر آنها به این سمت می رود یا خیر. با این حال ، به نظر می رسد با توجه به اینکه وی معاملات 800 میلیون دلاری Coty و شرکت های دخترش ، KKW و Kylie Cosmetics را معامله کرده است ، احتمالاً زیاد است. در حقیقت ، شرکت زیبایی جهانی ، کریس را مدیر ارشد لوازم آرایشی کایلی در آوریل سال 2020 معرفی کرد.

بیشتر پست های خود کریس در شبکه های اجتماعی به تبلیغ محصولات دخترانش از روغن لب گرفته تا مجموعه های روز ولنتاین اختصاص دارد. این فقط در مورد یک مادر حمایتی نیست. تجارت است

کریس پیش از این محصولات همنام خود را روانه بازار کرده بود. به غیر از همکاری چندین بار با لوازم آرایشی کایلی ، از جمله مجموعه روز مادر به نام Momager Kit ، او همچنین عطر KKW x Kris را با کیم روانه بازار کرد. او تازه کار نیست.

و کاملاً یک بازار برای محصولات زیبایی و مراقبت از پوست کریس جنر وجود دارد. کایلی و کیم هرکدام شرکتهای زیبایی زیبایی را اداره می کنند که جمعیتهای مختلفی را هدف قرار می دهند و خط کریس گروه متنوع دیگری را نیز هدف قرار می دهد: افراد 60 ساله (تفاوت زیادی بین آن بازار مراقبت از پوست و مثلا بازار 20 ، 30 یا 40 ساله وجود دارد).

من خیلی منتظر هر نوع سرم ، مرطوب کننده و کرم چشم هستم که یک سری کریس جنر از نظر فرضی ارائه دهد. احساس می کنم برای همیشه منتظر مانده ام تا کریس رازهایش را بگوید. کایلی و کیم مجبور بودند آن را از جایی تهیه کنند ، درست است؟ روتین رو ول کن مادر!


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>