گوئینت پالترو هر ساله با دختر نوجوان خود ، اپل پیرسینگ جدید می کند

[ad_1]

گوینت پالترو فقط یک سنت مادر و دختر را آشکار کرد که باعث می شود شما به یک صحنه از آن فکر کنید دختران متوسط...یا شاید حتی دو.

ظاهراً ، پالترو و شباهت ظاهری او ، اپل مارتین ، در جشن تولد این نوجوان سوراخ جدیدی دریافت می کنند. هر سال. پالترو به احترام مجموعه جواهرات جدید خود ، G. Label ، در اینستاگرام گوپ گفت: “این سنت کمی است که ما داریم.” او الهام بزرگی برای این مجموعه بود و به من کمک کرد تا طرح ها را اصلاح کنم. او قطعاً گوشواره های معروف خود را “قرض می گیرد”.

گوشواره های Apple Circle Pavé Drop با قیمت 1450 دلار به فروش می رسد و دارای طرح سه حلقه ای است که از وسط آن یک زنجیر طلایی دارد و همچنین 44 الماس دارد.

“یک سوراخ جدید هر ساله در روز تولد او. دختر ، چند سوراخ کردم ، “یکی از کاربران در اینستاگرام پرسید. در حالی که ما از همین موضوع تعجب می کردیم ، لازم به ذکر است که پالترو زمان شروع این سنت را مشخص نکرد.

جدای از جدیدترین سوراخ کردن آنها ، پالترو همچنین در 14 ماه مه برای بزرگداشت هفدهمین سالگرد بزرگداشت فرزند ارشدش ادای احترام کرد: “آیا می شود؟ امروز 17 ؟؟ شیرین ترین دختر من … تو زندگی من هستی! تو هر روز شکمم را می خندی »، او در اینستاگرام نوشت. “شما درخشان و سخت کوش هستید. شما کاملاً شما هستید که من آنقدر احترام و تحسین می کنم. ای کاش وقتی من در سن تو بودم حتی یک قاشق پذیرش از خودت را داشتم. شما بسیار الهام بخش و بسیار باحال هستید. صبح را که کاملاً به دنیا آمدی به یاد می آورم ، فقط باورم نمی شود 17 سال پیش باشد. فرشته من تولدت مبارک. “

بدیهی است که این جفت ارز پیوند بسیار نزدیک دارند پیش از تولد اپل ، این نوجوان به مادرش کمک کرد تا محصول جدید مراقبت از پوست را در TikTok راه اندازی کند. مارتین در برنامه اشتراک ویدیو ، روایت صبح روز مادرش بود و از سرگرم کردن این کارآفرین نمی ترسید.

مارتین در طول برنامه مراقبت از پوست مادرش گفت: “ساعت 8 صبح است و او این کار را از 7 صبح انجام می دهد.” وی گفت: “او فقط در اطراف حمام دست و پا می زند و میلیون ها محصول GoopGlow خود را برای پوست درخشان خود به کار می برد. سپس او شروع به کار می کند تا تخم مرغ و شمع واژن دیگر … و عطرهای واژن … و فقط همه واژن تهیه کند. بله ، این روال صبحگاهی مادر من است! “

پالترو این ویدیو را زیرنویس کرد ، “وقتی توسط دختر جنرال خود سوخاری می شوی.”

گوئینت پالترو همچنین پسری به نام موسی را با شوهر سابق خود کریس مارتین مشترک دارد. واضح است که او یک مادر عادی نیست … او یک مادر باحال است.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>