گوینت پالترو فقط توسط دخترش ، سیب ، روی تمام محصولات واژنش بو داده شد

[ad_1]

گوینت پالترو فقط اولین حضور خود را در حساب TikTok گوپ انجام داد و به لطف لباسش ، اپل مارتین ، عالی بود.

در تاریخ 4 آوریل ، این بازیگر و کارآفرین به اینستاگرام رفت و یک عکس سلفی دوست داشتنی را با دختر 16 ساله اش زیبا به اشتراک گذاشت. پالترو در زیرنویس نوشت: “امروز محصول جدید جالب و هیجان انگیزی ارائه می شود که یکی از عشق های مطلق زندگی من است.” در حالی که عکس شیرین بود ، عرضه محصول در TikTok یک کباب کامل بود!

با استفاده از برنامه اشتراک ویدیو ، مارتین برنامه صبحگاهی مادرش را روایت می کند ، برجسته جدید GoopGlow Morning Skin Superpowder ، که وب سایت Goop آن را به عنوان “شلیک قدرت” از آنتی اکسیدان ها توصیف می کند ، به منظور کاهش اثرات خورشید و استرس بر روی پوست شما .

مارتین در حالی که پالترو با یک لیوان آب در پودر مخلوط می کرد ، گفت: “بنابراین اول ، مادرم Superpowder GoopGlow خود را می نوشد – و او به غیر از خرما و کره بادام چیزی نمی خورد. “من فکر می کنم GoopGlow بخشی از پاک کننده های او است ، که ظاهراً او از روزی که من به دنیا آمدم آنجا بوده است.” (در صورت تعجب ، مارتین در سال 2004 متولد شد.)

در این ویدئو ، که پالترو عنوان خود را نوشت: “هنگامی که شما توسط دخترتان کباب می شوید ،” مارتین به برنامه مادر خود ادامه می داد و با گذشت زمان بیشتر و بیشتر سرگرم کننده در پالترو بود.

مارتین در مورد برنامه مراقبت از پوست مادرش گفت: “ساعت 8 صبح است و او این کار را از 7 صبح انجام می دهد.” وی گفت: “او فقط در اطراف حمام دستپاچه می شود و میلیون ها محصول GoopGlow خود را برای پوست درخشان خود استفاده می کند. سپس او شروع به کار می کند تا مقداری تخم مرغ و شمع واژن… و عطرهای واژن… و فقط همه واژن تهیه کند. بله ، این روال صبحانه مادر من است! “

ابر قدرت پودر پوست گوینت پالترو GoopGlow با ویتامین C و E.

GoopGlow Morning Skin Superpowder

تصویر محصول

کره بدن ترمیم کننده مغذی GoopGenes

55 دلار

کره بدن ترمیم کننده مغذی GoopGenes

در حالی که گوینت پالترو به وضوح از امنیت کافی برای شوخی با نام تجاری خود برخوردار است – یا اجازه می دهد دخترش این کار را برای او انجام دهد – یک دلیل جدی در پشت همه این محصولات معطر واژن وجود دارد.

“این همه بخشی از مرد سالاری در حال فروپاشی است. شما باید فشار بیاورید ، باید بیش از حد پیش بروید. شما باید آهنگ “WAP” یا شمع “Smells Like My Vagina” داشته باشید. ” آی تی در سپتامبر 2020. “بنابراین مردم مانند” این چیست؟ ” و آنها مرکز می شوند. و سپس مرکز کمی بیشتر به این سمت حرکت می کند. این فرایندی است که با گذشت زمان اتفاق می افتد. اما زنان ، به ویژه نسل من و مادر مادرم ، ما بزرگ شده ایم که از خود احساس ناخوشایندی می کنیم و این مزخرفات است. جالب نیست. ما باید ادغام شویم و خودمان را دوست داشته باشیم ، همه قسمت ها را دوست داشته باشیم و همه قسمت های خودمان را ادغام کنیم. “

خوشبختانه ، به نظر می رسد که او این همه اعتماد به نفس را به دخترش منتقل می کند.


Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>